Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felszedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felszedni egy csajt a következő dumával"disznóölésre megyek"?

Figyelt kérdés

Régebben fogadtam a barátaimmal,hogy tudok rubik kockával csajt szerezni ez hellyel közzel sikerült is,de ez egy másik történet.

A következő a történet jövő hónapban disznóölésre megyek és a barátaim szerint nagyjából ez az egyetlen duma amivel nem lehet csajt szerezni,ezt szeretném megcáfolni.

Segítsetek hogy csavarjam el egy lány fejét ezzel a disznóöléses dumával?

Tudom,tudom nem egy tipikus udvarlós duma,de mégis.

A válaszokat előre is köszönöm .



2014. jan. 27. 01:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hívd el magaddal és mutasd meg neki hogy ölöd meg a disznót.
2014. jan. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Neked egy parasztlyányra van szükséged! :D
2014. jan. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én pacifista vagyok,malacot is csak eddig képről láttam.
2014. jan. 27. 01:04
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Vegetáriánus vagyok állatszeretet miatt, úgyhogy nálam ezzel elvágnád magad.
2014. jan. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
húúú nálam pedig ezzel vágtad el magad már csak plátói szerelem lehet a miénk.
2014. jan. 27. 01:06
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Hát, mondd azt hogy ,disznóölésre megyek,ha jössz akkor kapsz a kolbászomból :D utána elmondod miért beszélsz ekkora hülyeségeket,és kész.
2014. jan. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nem akarok pofátlan lenni, de ha te fogadtál a haveroddal, hogy te el tudsz csábítani egy csajt ezzel a szöveggel, akkor miért kérdezed meg másokat, hogy hogy kell? Mármint nekem a becsületem ilyenkor azt mondaná, hogy én fogadtam, akkor nekem is kell megoldanom egyedül :o De lehet, hogy csak én vagyok ilyen régimódi..
2014. jan. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Annyit ki bírsz még el hívod valahova aztán ki nyírsz egy disznót.
2014. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Mr. Truth ***** válasza:

az a baj a kérdezővel hogy agyára ment az "igy jártam anyátokkal" egyik jellegzetes epizódja...

az egész kérdés kamu :D

2014. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy nagy probléma van, hogy a disznóölés többnyire reggelvan, szóval neked hajnalban kéne elcsábítanod ezzel a szöveggel.
2014. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!