Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti az ilyen bevállalós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti az ilyen bevállalós, ügyes, adrenalinfüggő, pörgős pasikat szeretitek?

2014. jan. 27. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én speciel a nyugodt,kedves,megbízható pasikat preferálom,akik mellett nem kapok gyomorfekélyt.Persze az sosem baj,ha valaki talpraesett és ügyes.
2014. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a nyugodt természetű pasikat kedvelem, nem az ilyen pörgőseket. Kár hogy ezekből sajnos nagyon nagyon kevés van.
2014. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én viszont nem ezt látom, hanem azt, hogy szinte csak azoknak van csajuk, akik haverokkal minden 2. hónapban külföldre mennek kirándulni, minden héten buliznak, rallykra járnak és sorolhatnám.
2014. jan. 27. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért van kérdező, mert ők több helyre járnak el, aktívabbak az életben és ez azzal jár, hogy több lányt is ismernek meg. Nagy számok törvénye.
2014. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fura... Én egy elég visszafogott, nyugodtabb, rendes fickó vagyok, de eddig nem nagyon találkoztam olyan lányokkal, akik ezért kedveltek volna...

22/F

2014. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!