Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért izgat, hogy meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat, hogy meztelen képet küldjek valakinek magmaról? 21/F

Figyelt kérdés
Mostanában néha csinálok magamról telefonnal egy-egy képet és jó nézegetni, meg el szeretném küldeni random lányoknak, akiket nem is ismerek. De még nem tettem, a képeket is kitörlöm utána. Miért van ez?

2014. jan. 28. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a bizonytalant kell bizonyítani! Várod a megerősítést, mert félsz hogy senkinek sem kellesz. Nekem és másnak mért nincs ilyenre szüksége?
2014. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok elégedetlen a testemmel. :) Jó természetesen nincs egy isteni kinézetem, de teszek érte és nem sírok, mikor tükörbe nézek. :D
2014. jan. 28. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Exhibicionista avagy szatír vagy.
2014. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Joola ***** válasza:
gondolom exhibicionista vagy. de vigyázz, mert visszafele üthet a dolog. ha történetesen olyan valakinek küldöd, aki ezt nem egészen díjazza, fel is jelenthet, vagy megszégyeníthet. szóval azt javaslom, ha ilyen irányú érdeklődésed van, csak olyan személynek küldj képet, aki maga is kíváncsi rá, és tudod, hogy nem fog visszaélni vele.
2014. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy chatroulette. Ott nyugodtan mutogathatod magad. Max ha megijedsz, gyorsan partnert váltasz. Vagy kikapcsolod. Szerintem számodra ez a legmegfelelőbb.
2014. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A szatír talán kicsit erős kifejezés, mert nem az utcán akarnám mindenkinek, hanem csak olyannak, akit érdekel is.


Joola teljesen igazad van, ezért soha nem is mutatnám a fejem, csak a többit.


Köszi a tippet 4-es, de nem bírom ki, hogy ott is állandóan csak farkakat lássak...

2014. jan. 30. 09:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom , de küldheted :3 xD
2014. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Chatrouletten mindenki meztelenkedik :) Én is ott élem ki magam, pedig lány vagyok. Nagyon szeretem mutogatni magam, a barátnőimmel együtt szoktunk egy kis táncot nyomatni xD
2014. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!