Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a fonokombe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a fonokombe?

Figyelt kérdés

A fonokom nem magyar.Idejott nyitni egy boltot 1,5 eve.Nagyon kedves volt ,nyitott felenk eladokhoz.Mindent tudtunk rola minden penzugyeit minden sunyisagat.(Lehet ebben kozre jatszott az is ,hogy ez az elso biznisze)

Megtanitott engem angolul ,es rengeteget beszelgettunk zarasok utan.(az tulzas hogy megtanitott,mert ertem mit mond de viccesen valaszolok ra mert nem tudom hogy kell osszeallitani a mondatokat) Sokat segitettem neki amikor nem ment a bolt akkor adtam neki penzt mert volt hogy ezt azt nem tudott kifizetni .Szoval kozel allunk egymashoz.Ugy ereztem szeretem mint baratot.

Mostanra mar idegesit ha masokkal beszelget nem velem vagy rolam beszel.Ha valami nem tetszik megharagszom ra es ezt mutatom is fele o meg kirohog hogy mindig duzzogok ..Nem tudok ra komolyan haragudni.Bent mar azt mondjak hogy szerelmes vagyok bele mert mindig beszelni akarok vele ,meg ott akarok lenni ahol o is.Jo fonok mindennap dolgozik ugyanugy velunk.Neha lehajolok csak hogy megbamuljon meg figyelem felkelto dolgokat csinalok.

Egyebkent nem helyes pocakos es rendezetlen a haja(nem zsiros vagy igenytelen)Fura ruhakba jar nincs valami kulonleges illata ami megfogott szoval szexualisan nem valoszinu hogy vonzodom hozza,de mindig vele akarok lenni.

Szerelmes vagyok bele valoban?Miert erezhetem ezeket?



2014. jan. 28. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat képzeltél ebbe a dologba, ő meg nem csak azon röhög, hogy duzzogós képet vágsz, hanem a markába is, hogy talált egy libát, aki beosztottként még kölcsön is ad neki, mikor nem megy a bolt...

Nem gondolom, hogy ez a szerelem.

2014. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, bár nem könnyű a leírásod alapján megítélni. Amúgy főnökkel amúgy sem szerencsés... Tudod, ha nem jön össze, másnap akkor is be kell menni dolgozni.

Másrészt meg te leszel a főnök macája. Magyarul nem leszel a kollegáid között túlzottan közkedvelt...

2014. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
100%
ipari sebességgel ismerkednék vki mással. Bármi legyen is ez: főnökkel kezdeni ritkán szerencsés.
2014. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Saját bőrömön tapasztaltam,hogy házinyúlra valóban nem szabad lőni,mint ahogy azt a mondás is tartja.Főnökkel kezdeni pláne veszélyes játék,és ha nem jól sül el,nem fogsz belőle jól kikeveredni.Szóval semmiképpen sem javaslom,hogy összejöjj vele,inkább nézz más után,a viselkedésedet meg fogd vissza.Ne adj másoknak támadási felületet.
2014. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!