Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy volt egy fiú aki tökéletes volt számomra,viszont nagyon messze voltunk egymástól így a talit nem tudtuk megoldani.Emiatt megszakítottam vele a kapcsolatot,aztán 1 hónapra rá újrafelkeresett és mivel hiányzott nekem is így örültem is ennek.De aztán megint eljutottam a szintre ahol azt mondtam hogy "na jó,így semmi értelme ha nem tudunk talizni".Újra ott hagytam de aztán én kerestem de nem abból a célból hogy újra "összejöjjünk".Ő azt mondta hogy nem sokára be kell vonulnia (gyerekkori álma volt hogy katona legyen). Úgyéreztem hogy most már télleg nem lehet ebből semmi így nem válaszoltam neki azóta.Viszont ő ezek után hívott,ha láttam volna akkor felvettem volna de kint voltam és így nem vettem fel,meg hát mivel eldöntöttem hogy véget vetek ennek szóval én sem hívtam vissza.Pedig furdalja az oldalam a kíváncsiság hogy mit akarhatott.

Azóta nem keresett,viszont nekem piszkosul hiányzik és folyton rá gondolok.

Ezek után meg úgy érzem szánalmas lenne ha újra odamennék hozzá a "nagyon hiányzol,próbáljuk meg újra" szöveggel.Viszont elfelejteni sem tudom.



2014. jan. 28. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ohh ez nagyon szep:') Hat velem is volt ilyen nyaron...csaj szakitott (nemtudom miert) aztan mentem hozza egy honappal kesobb a buszon ( ahol egykor ossze jottunk:) ) aztan masnap mentem nem volt ott, az egyik haverom azt mondta hogy: azt hallottam hogy ha megegyszer felulsz a buszra akkor gyalog megy haza.

Aztan nagyon megsertodtem/hulyen ereztem magam, nem is ertettem, aztan jott egy masik lany akivel osszejonnek csak megse:D amugy az en helyzetembe el kene felejtenem a csajt, de a te helyzetedben meg varnek:)

Ki tudja, lehet hogy most is eppen rad gondol, vagy csak az elteti hogy hazajohessen es ujra lathasson...meg majd ha lesznek gyerekeitek mekkora story lesz mar ez:) szerintem varj! "Ha szeretsz valakit engedd el, ha ő is szeret visszajon" ;) kitartas ( enis katona leszek hogy ingyen lehessen az egyetem) ha van meg valamilyen kerdesed akkor privatba nyugodtan kuldhetsz:)

2014. jan. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Melcsike91 válasza:

Szia.

Szerintem, a tavolsag nem akadaly egy kapcsolatnal sem ha igazan szeretitek egymast, par ora par nap amit egyutt tolthettek bepotol minden hianyt a szamodra. Tapasztalatbol beszelek.

Hivd fel, ejtsetek meg egy talalkozot ha tudtok, es ha visszatertek a regi levelkuldeshez meg izgalmasabba teheted a kapcsolatot, en igy eltem tul 3 hosszu evet mig o kulfoldon volt.

Hidd el a szerelem nem mulik el mert te azt akarod :)

Sok sikert.

2014. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!