Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi társkereső oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi társkereső oldalak közül szerintetek melyik a legjobb? (Tapasztalatok alapján. )

Figyelt kérdés

malha.hu

love.hu

twoo.com

csajokespasik.hu

randihely.hu

paratlan.hu

parom.hu

randik.hu

talalka.hu

szerelem.hu

onlyyou.hu

randivonal.hu

chat.hu


2014. jan. 29. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az összeset, ezek közül kb 3at használtam egyik sem jött be inkább badoo.com ami még türhető volt
2014. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
chat. hu-n max alkalmit találsz, mert ott leginkább csak szexelne mindenki orrba szájba.
2014. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatok alapján...

love.hu: egyetlen hölgyet ismertem meg erről az oldalról, egy túliskolázott sznobribit. Értelmesnek tűnő aktív tagot nem nagyon találni.

csajokespasik.hu: a felsoroltak közül szerintem magasan vezet, bár mióta fizetős lett, azóta a tagok nagy részével lehetetlen felvenni a kapcsolatot.

randivonal.hu: sok megkeseredett egyén van itt...

chat.hu: itt maximum kanos perverzeket találsz, akiknek csak arra kellenél, hogy egyszer jól megdugjanak.


Egyébként tartom a véleményemet, hogy ezeknél a társkeresőknél még az is hatékonyabb, ha facebookon valaki random idegenre ráírsz.

2014. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy hány éves vagy, milyen kapcsolatot szeretnél, ki a célcsoport...


Írj magadról!

2014. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Néhány hónapja társkeresőzök, mérsékelt aktivitással. Fontos, hogy én komoly kapcsolatot keresnek, így ebből a szempontból vannak csak tapasztalataim (te nem írtad, hogy milyenre gondolsz). Randit még nem sikerült megbeszélni, néhány rövid levelezés van csak mögöttem. Továbbá nem fizetek érte, így csak az ingyenes módot tudom értékelni. A következőkre regisztráltam ezek közül, a benyomásaim:


malha.hu: Nagyon kevesen vannak, különben még egész jó is lehetne.


love.hu: Elég igénytelennek tartom, 500 dolgot meg lehet adni, (pl. farokméretet is...), a többség ennek ellenére itt is ír magáról valamit; a kereső nem túl ergonómikusan jeleníti meg a találatokat. Borzasztó fantázianevekkel szerepelnek ott az emberek.


twoo.com: Nekem talán ez a legszimpatikusabb, viszont itt kevés feltételt lehet megadni a keresőnél. Viszonylag sokan vannak, de itt sokan csak barátkozni szeretnének. Napi talán 3 embernek lehet írni.


csajokespasik.hu: Pénz nélkül használhatatlan. Nem erősítettem meg a regemet, így elvileg 1 hét múlva törölniük kellett volna, de azóta is kapom a leveleket.


parom.hu: Szintén egész normális, de itt nincsenek túl sokan, illetve havonta csak 7 levelet írhatsz.


randivonal.hu: Pénz nélkül használhatatlan.

2014. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*a többség ennek ellenére itt is alig ír magáról valamit
2014. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!