Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. A párommal másfél éve élünk együtt. Mikor egybe költöztünk megmondtam neki hogy tőlem ne várjon csodát nem vagyok házias és nem is szeretnék az lenni. Erre azt mondta hogy nem érdekli ilyen vagyok és kész.

Nem szeretek főzni, takarítani, rendet rakni, nagyon lusta vagyok. Persze ne úgy képzeljétek hogy büdös van nálunk meg ilyenek. tiszta ruha, ágynemű, tányér mindig van és a fürdőt is kitakarítom (mert félek a baciktól). De rendetlenség és pókháló van bőven ami engem nem érdekel.

Mindig mindent a földre dobálok amiért meg szokott szólni. Mondtam ha nem tetszik vegye fel. Szóval mi a véleményetek?


2014. jan. 29. 14:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az hogy gáz vagy. Az ilyennek sosem lesz felesége.
2014. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Gyerekes lehetsz.
2014. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Lányok szavazzatok [link]
2014. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Az sokkal fontosabb, hogy a párodnak mi a véleménye.

De nálam a trehányság főben járó bűn. (szétszórtsággal nincs bajom, de a földön heverő ruha, és a pókok a sarokba engem megőrjítenek. Én szeretem ha rend van a lakásba.)

Ezért jelöltem ki a páromnak egy fotelt amibe leszórhatja a cuccait kedve szerint, nem szólok bele. De a tisztaságot amit csináltam azt tartsa tiszteletbe!

2014. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam lány vagyok.
2014. jan. 29. 14:54
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, hogy férfi vagy nő vagy, de ez egy férfitól is gáz, nemhogy egy nőtől. Ezt jobb helyeken igénytelenségnek hívják.
2014. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Huhúúú...akkor még gázabb :D Remélem szereted a forever-alone-os mémeket :D
2014. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Akár a húgom is lehetnél. Nála is úgy néz ki a szoba, hogy lépni nem lehet, mert tele van a padló a büdös, szennyes ruháival, itt-ott esetleg egy koszos tányér is akad ami napok óta bent rohad... Kíváncsi vagyok, a lakása milyen lesz, majd ha egyszer már nem anyámékkal lakik. :D
2014. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Attól hogy nő vagyok nem mindent nekem kell csinálni. Szerintem 50-50%
2014. jan. 29. 15:01
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent neked csinálni, de az eldobált holmijaidat talán nem a másiknak kell felszednie.
2014. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!