Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy lány a baráti társaságomban és észrevettem, hogy elég furán viselkedik velem egy ideje. Úgy kb 1 hónapja furcsa dolgokat mond , pl. "te nagyon különleges vagy". 2 hete egy kicsit többet ittunk a kelleténél és nem sokra emlékszem, csak arra, hogy majdnem megcsókolt, aztán mondta, hogy "ez sok mindent elindítana".Azóta kerül engem, mikor kérdeztem, hogy miért, azt mondta, hogy mert megutálnám. Nem akar velem beszélni, pedig nem csókolt meg, nincs semmi olyan, ami miatt kerülnünk kéne egymást. Ő viszont furán viselkedik és mikor tegnap beültünk egy helyre páran, ő először jó messze leült tőlem és végig furán nézett rám. Nem tudom, mi baja lehet és miért mondja, hogy köztünk nem lehet barátság. Eddig semmi feszültség nem volt köztünk és nekem ez így rossz, mert nem tudom, hogy mi baja lehet velem. Miért viselkedhet így?

16/L


2009. dec. 5. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert vonzódik hozzád. Szerelmes beléd.

Szerintem egyszer nyugisan beszéld meg vele a dolgot, és ki tudja... ;)

2009. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jól tévedek? Te is lány vagy Ő is lány?

Rakd össze a képet. Bejössz neki, és nem tudja, hogy kezelje. Ennyi.

2009. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Neked ő bejön, mint csaj? :P
2009. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, hát én lány vagyok, nem szoktam lányokhoz vonzódni, meg még nem is volt ilyenben részem.
2009. dec. 5. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ő pont ezt akarná tőled, összejönni veled, csak tudja hogy te nem mennél bele. Ezért kerül.

Annyit tehetsz, hogy tényleg megmondod neki, hogy fontos számodra mint barát, még akkor is ha ő kicsit mást is érez...

2009. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerelmes beléd. Minden arra utal, amit csinál(t)!

Ennél többet nem tudunk neked mondani, hogy hogy kezeld a helyzetet. Az már rajtad áll. Csak beszélj vele minél előbb! :)

2009. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódsz hozzá, akkor mond meg neki, hogy sajnálod, de ő lesz az első, akinek szólni fogsz, ha változnak a dolgok. Van amit nem vagy köteles megtenni. És azért tartja magát távol tőled, mert nem akar megsérülni.Fáj neki, hogy nem lehettek együtt. Ez sz@rhelyzet, de ez van.
2009. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ez olyan fura, mert semmi jel nem utalt arra, hogy vonzódna a lányokhoz. Elvoltunk mindig, meg én bírom és mondták már, hogy "nahát, X -nek is ez a véleménye erről vagy X is így gondolja ezt" Aztán már szóba is került, hogy fura, hogy ő az első, aki ennyire megért. Szóval nekem ő fontos, mert szeretek vele beszélgetni, még ha nem is beszél olyan sokat, meg kicsit zárkózott.
2009. dec. 5. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne veszítsd el! Mondd meg neki, hogy egyáltalán nem zavar, ha nem cska barátként néz rád! Attól is fél, hogy megutálnád emiatt.
2009. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap odamentem hozzá és mondtam, hogy mondja el, mi a baj vagy min változtassak. Nem akartam hozzá odamenni úgy, hogy "Azt gyanítom, bejövök neked, de ezen túl kéne lépnünk". Ő meg zavarba jött és mondta, hogy elég sz*r, de muszáj kerülnie és lazítania a kapcsolatunkon. Én pedig mondtam, hogy ezt ne csinálja és ne zavarjon össze..ő meg erre: "én vagyok összezavarodva". Szóval nagyon kínos volt és aj..furcsa ez az egész. Mikor rámnézett ilyen furán, olyan hülyén éreztem magam..legszívesebben megöleltem volna és mondtam volna, hogy mondja el, mit érez. Jó, ez most hülyén hangzott. Áá..de most nem tudom, mit csináljak..vagy tegyem fel ezt egy másik kérdésben?
2009. dec. 7. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!