Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kis mellhez hogy álltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kis mellhez hogy álltok?

Figyelt kérdés
Magas vagyok és vékony ehhez képest pedig olyan mintha nem is lenne mellem. 70B-set hordok és kábé egy nagyobb tenyérbe bele is férhet teljesen. 20 vagyok, úgyhogy nem hinném hogy nőne többet. Eddig igazából nem is foglalkoztam ezzel, de most alakul a dolog egy fiúval és félek. Pedig nem ő az első srác aki érdeklődik irántam, tudhatja hogy nem nagyra kell számítana, de annyira frusztráló ez. :/
2014. jan. 29. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az összkép a fontos :D
2014. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A B az nem is kicsi. Max. nem nagy, de hagyjuk mááár.

NEM EZEN FOG MÚLNI. úristen...

2014. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 LazyJones ***** válasza:
Ízlés kérdése, én kimondottan szeretem, ha úgy kézre állnak egy nő mellei.
2014. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem csak mellből állsz

mint egész néz téged

ne izgulj amúgy,látta tudja mekkora a melled

tuti nem ez az elsődleges,hogy pici vagy hatalmas!!

ja és még fog nőni!!

2014. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél frusztrált. Az én feleségem is kiscicijū és komplexusai is voltak emiatt. De elmondom Neked, a legkevésbé sem zavart, vagy érdekelt, egyáltalán. Ha szeretve vagy, nem azért van, mert kicsi/nagy a cicid, vagy egyéb testi jellemzõ. Akinek ez probléma, az nem szeret, egyebet keres, felületes stb. Légy nõies, tudatos az értékeiddel kapcsolatban. A többi mellékes.
2014. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2014. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogy állok? Mint a cövek!:D


A mell inkább legyen kicsi és formás!

2014. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hiszem, ha látom! Akarom mondani tapintom.

És vajon hogyan kellene hozzáállni, minden mell jó, mert jobb esetben úgyis egy olyan személyhez tartozik aki szeretsz, akkor meg? Felesleges állandóan ezen lovagolnotok.

2014. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mereven!
2014. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A fiúk a lányokban csak a melleket értékelik. A mell az elsődleges cél. A Földön mindent a mell mozgat. Fontos, hogy a hűség a mell méretével arányos. Műttesd meg magad, és csak akkor leszel tökéletes!



Remélem érzed, hogy ez abszurd.

2014. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!