Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanárok! Ti hogyan viszonyulto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok! Ti hogyan viszonyultok a diákok felétek mutatott rajongásához, "szerelméhez"?

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetben vagyok, tippeket várok

2014. jan. 29. 21:35
1 2
 1/15 Lávalámpa. ***** válasza:
82%
2014. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Van ,h viszonozni kell :D mi a neved?Hány éves vagy?
2014. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Vannak itt tanárok a témakörben?:D
2014. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Örülök, ha valamelyik tanuló elégedett velem, szeret.
2014. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint hiányolom. :)
2014. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Úgy csinálok, mintha nem venném észre.
2014. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem van egy tanárnőm, aki eléggé tetszik, sőt rá is kérdeztem, hogy van-e valakije... :) Idősebb nálam, de szerintem a kor csak egy szám. Én nem érzem úgy, hogy ez akadályt kéne, hogy jelentsen. Azért is imponál nekem, mert diplomás lévén feltételezem róla, hogy művelt, hogy tovább terjed az érdeklődési köre a "Való Világ" és társain, hogy jókat lehet vele beszélgetni, hogy nem viselkedik olyan infantilis módra, mint a mai fiatal lányok. Meg aztán az illető helyes is... :)


22/F vagyok és estire járok

2014. jan. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jesszusom kérdező! kérlek csak a korodat írd ki! félek h lebuktam, megnyugtatna, ha megtudnám, h nem!
2014. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy az ilyesmit hogyan lehet megoldani. Sőt, kedves kérdező! Az is érdekelne, hogy te milyen jelekből vetted észre.
2014. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy ezen az oldalon mégis hány tanár van, és mennyi fog erre egyáltalán válaszolni.

Én úgy gondolom, hogy - mivel ez egy nagyon kényes téma számukra - inkább próbálnak ezzel nem foglalkozni, elsiklani fölötte, hogy ne legyen belőle probléma. Ha viszont a diák mondjuk túl messzire megy, akkor én a tanár helyében megbeszélném vele ezt a dolgot komolyan.

2014. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!