Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy srác sportol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác sportol, többet jelent a szemetekben?

Figyelt kérdés
pl: thai box

2014. jan. 29. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp többet jelent, mintha ugyan olyan lenne, csak nem sportolna. De akkor nem is lenne ugyan olyan, mert lusta lenne, vagy baromi elfoglalt mással... De az meg szerintem nem jó, szóval nekem tetszik a sportolás.
2014. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anna0905 ***** válasza:
Igen többet jelentene. Nem pont a thai box. Hanem pl. kosárlabda, foci, kézilabda.
2014. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pretty_Fighter ***** válasza:
Igen.Én csak olyan fiúval ismerkedem,aki mozog,sportol.
2014. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen, többet.
2014. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
igen. ha átgondolod, logikus. hiszen kell ahhoz akaraterő, hogy elkezdjen bármilyen sportot és ne hagyja abba mondjuk másfél hónap után.:)
2014. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp. Főleg, hogy én sem tudnám elképzelni az életemet mozgás nélkül, meg szerintem az is kell az igazi férfiassághoz, hogy valamit sportoljon/mozogjon az ember.
2014. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha többet nem is jelent, de semmiképp sem hátrány. Ja, de. Ha túl sokat sportol és másra nem marad ideje, illetve más nem igazán érdekli, az hátrány:)

Azért hetente pár alkalommal legyen valami mozgást igénylő elfoglaltsága:) Ez alatt nem a rendőrök elől történő menekülést, vagy hasonló balgasákot értek:)

2014. jan. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jégkorongozzon *.*
2014. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!