Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan pasival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival, aki nem szenvedélyes típus? 26/n

Figyelt kérdés
Mert én neten ismeredem egy pasival, aki nagyon szimpatikus de félek hogy nem elég szenvedélyes típus, hanem inkább olyan langyos ember és nem lesz elég odaadó az ágyban. Ezt hogy derítsem ki, csak nem kérdezhetek rá, mit gondolna rólam. Pedig nagyon kedvelem csak tényleg olyan visszafogottnak tűnik, ami nem is zavarna, csak az ágyban ne legye olyan. Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek vannak ilye típusú emberek és meg lehet őket változtatni, esetleg szenvedélyesebbé tudom majd tenni?
2014. jan. 30. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Lassú víz partot mos...


Sok férfi ilyen... de az ágyban mégis szenvedélyes, remek szeretők. :)


A puding próbája az evés...


Én kipróbálnám, milyen az ágyban, és mit tudok kiváltani belőle. És ha nem jön be, ráérsz utána ezen rágódni!

2014. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. jan. 30. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Még meg se ismerkedtetek igazán de már ilyeneken agyalsz? Ez nem alakul túl jól már bocs.


Egyébként én is ilyen vagyok.Visszafogott,kedves,sztoikus emberke.


A barátnőimet viszont mindig-elnézést a szóért-kőkeményen megkeféltem,akár minden nap több órát,heteken keresztül.


De nem látom értelmét a neten reklámozni a szexualitásom.

24/F

2014. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 de én nem azt várom, hogy kőkeményen megkeféljen majd, hanem hogy legyen nagyon érzéki és szenvedélyes, vagyis figyeljen oda rám, arra hogy mi jó nekem.
2014. jan. 30. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Abba ez is beletartozik.
2014. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, minek...
2014. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!