Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek melyikük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek melyikük szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Szőke, világoskék szemű, magas, kigyúrt, szőke arcszőrzetes, kerek arcú hiperstílusos és divatos srác, aki modellkedik, elit helyeken partizik és néha kicsit vinnyogós, vagy a barna hajú, sötétkék szemű, magas, de nem kigyúrt, viszont nagyon sportos, nagyon intelligens, titokzatos tekintetű, néha makacs és érthetetlen természetű srác?
2014. jan. 30. 22:12
1 2
 1/17 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Ha már választani kell,akkor a 2.
2014. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
a masodik :)
2014. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én olyan 2. volnék ha akartok ismerkedni irjatok :P
2014. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Komolyan? Azt hittem az első fog mindenkinek.
2014. jan. 30. 22:19
 5/17 anonim ***** válasza:

Kb kettészedted barátom külső és belső tulajdonságait. (szőke, magas, kék szemű, titokzatos, intelligens, makacs, de hálisten' nem divatb*zi).

A személyiség nyer főleg, szóval a második.

2014. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Külsőre a 2. az esetem, de az érthetetlen természet az nem kéne párnak, max barátnak. A szőkével meg semmilyen téren nem értenék szót és nem is jönne be, mint pasi.



23l

2014. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mert az első hajt rám, de a második meg nekem kell. Mindenki azt mondja, hogy hülye vagyok, hogy egy ilyen jó pasi nem kell, helyette inkább a problémást szeretném... :D Pedig a második iszonyatosan helyes, szinte már túl helyes, csak a személyisége kicsit "bonyolult", ezért nem szeretik sokan.
2014. jan. 30. 22:22
 8/17 anonim ***** válasza:
3 mas vagyok, de én nem vagyok érthetetlen természetű, annyira nem vagyok divatb*zi sem :S
2014. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
érthetetlen természetű? az milyen?
2014. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne a többieket kövesd, hanem az érzéseidet. Az első piperkőc, a második meg jó fej. Hosszú távon mindenképpen a második, az elsőt csak egy éjszakára (előtte).


44/F

2014. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!