Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "csúnya fiúk" egyéb hiányoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "csúnya fiúk" egyéb hiányosságaikat próbálják elfedni a "más helyes/sok pénze van, ezért van nője" dumával?

Figyelt kérdés
Itt főleg belső hiányosságokra gondolok.
2014. jan. 31. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt akarják elfedni vele,hogy lúzerek.
2014. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem kérdező, semmit nem akarunk elfedni vele, hanem a lányok felszínesek, és csak a külsőt nézik! Bizonyíték: Ma reggel az egyik kereskedelmi rádióban csináltak egy tesztet, amelyben volt egy átlagos külsejű pasi felszolgáló, és volt egy helyesnek számító... Kivétel nélkül az összes megkérdezett csaj a helyesnek számítót választotta! Erről ennyit!
2014. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolom egy csúnyácska és egy szép pincérnő közül te a csúnyát választottad volna...
2014. jan. 31. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, felesleges erőlködnöd. Nagyon nincs rendben sok dolog a fejükben és így ezt sem fogják soha megérteni :)
2014. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kérdező, ez egy összetettebb kérdés. Igen, minden srác szeretne magának csajt, ahogy gondolom te is szereted, ha van pasid.


A 18-28 éves csajokra hajt viszont az összes piacon lévő férfi (- a MILF komplexusok meg az egyéb állatfajok), ezért a 18-25 éves fiúknak nem csak a saját korosztályuk konkurenciájával kell szembenézniük, hanem gyakorlatilag mindenki mással. Azt gondolom te is belátod, hogy ebből egyenesen következik az, hogy sok férfi verseng jóval kevesebb lányért.


Arról most nem nyitok vitát, hogy a lányok mennyire mennek a pénzre és mennyire nem, de azt minden kérdésből leszűrheted, hogy a lányok inkább a magabiztos fiúkat kedvelik. De sokkal könnyebb úgy magabiztosnak lenni, hogy ha 1.) Van autód, és a randi után hazaviszed a lányt, 2.) Van annyi pénzed, hogy vegyél egy-két jó ruhát magadnak, 3.) El tudsz menni egy hétre nyaralni a csajoddal. 4.) Van annyi megtakarításod, hogy tudod, hogy erre holnap is lehetőséged lesz. És ezek mind nem olyan szempontok, hogy "Az a rhadt kva elvárja, hogy meghívjam koktélozni." Csak magabiztosság.


És ugye egyetemistaként meg nincs nagyon pénzem...


És persze biztos a "csúnya fiúknak" is vannak lelki hiányosságai, de neked nincsenek, kedves kérdező?

2014. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem fogják,mert nem is akarják.A világra mutogatni könnyebb.
2014. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én meg egyetemistaként nem tudom viszonozni, hogy autóval hurcolják a fenekemet, stb. és ezért kellemetlenül érezném magam egy "pénzes" pasi mellett (tapasztalat). Meg nem tudom megengedni magamnak, hogy folyamatosan tip-top divatos ruhákban járjak, mint azok, akiket folyamatosan körbeudvarolnak a férfiak. És nem hiszem, hogy én lennék az egyetlen ilyen lány, mégis többnyire csak fiúkat látok itt sírni, hogy a "szemét nők, milyen felszínesek".
2014. jan. 31. 17:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, hanem ez a valóság. Csúnya, nem gazdag férfit még nem láttam nővel. A belső hiányosságok, ha vannak, mégis honnan derülnének ki, ha a lány már első pillanatban elutasít?
2014. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nem mondom, hogy a lányok elvárják azt, hogy kocsival hurcold őket.


De az, hogy néha el tudsz menni sörözni, van egy kocsid, van egy jó kabátod, tudsz sportolni, ezek magabiztosságot adnak.


És azt sem állítom, hogy minden lány felszínes, mert tökjó egyetemista kapcsolataim voltak nekem is, de hidd el, hogy ez pluszt ad egy fiúnak.

2014. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csúnya férfit csak akkor látsz nővel, ha van pénze. pl csóró csúnya férfinek kutyája sincs, nemhogy bnője.
2014. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!