Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáznak érzem, hogy 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáznak érzem, hogy 18 évesen még nem volt barátom, még csak randim se! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Valljuk be, nem nagyon élek társasági életet. Van egy-két barátnőm, velük elszoktam menni ide-oda a városba, de mondjuk bulizni nem járok. Igazából elég egyhangú és unalmas, üres életet élek: délelőtt suli, délután tanulok, és max megnézek egy filmet, fb-n beszélgetek pár ismerőssel, segítek itthon a házimunkába. A hétvégéim is ilyenek, csak suli nélkül. Meg hétvégén szoktam találkozni a barátnőimmel. Tudom, hogy változtatnom kéne ezen, csak nem tudom hol kezdjem! Gondolom egy ilyen életvitel nem valami vonzó a fiúk számára. 18 éves lány vagyok egyébként. (és nem kérek privátot ismerkedési céllal, mert nem azért írtam ki a kérdést!)

Fiúk és lányok véleménye egyaránt érdekel.


2014. febr. 1. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne becsüld le magad ennyire, a legtöbb fiú pont ilyen lányra vágyik.

Viszont így tényleg nehéz lesz, ha itt is teljesen elzárkózol az ismerkedés lehetőségétől. Talán nyitottabbnak kellene lenned a fiúk felé mert így ne várd, hogy bárki is megmássza az általad felhúzott falat.

2014. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Aron8 válasza:
Szerintem tök normális ez ha te jól érzed magad akkor nem kell semmit változtatnod.
2014. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz,ha te is annak érzed. Nekem barátnőm, randim már volt, de szex nem szóval sokak szerint ez is gáz. Nem érdekel mások véleménye és szerintem egyáltalán nem gáz.
2014. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen az életem, csak én 17 éves srác vagyok, de én igazából leszarom, hogy nem volt még barátnőm :) Ráérek :D Inkább tanulok, hogy felvegyenek az egyetemre, mert az fontosabb jelenleg.
2014. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ne érezd gáznak :) én ugyan ez vagyok csak fiuban és nem érzem gáznak :D persze én a gép elé ülök, de onnan ki nem tudnak szedni xD persze hogy mások mit mondanak erre nem igazán érdekel :)
2014. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond én fiúként ennyi idősen nem éreztem ezt gáznak én sem vagyok az a bulizós persze eljárok ritkán erre arra ha olyanom van de a barátaim zöme már elment másmerre így gyakorlatilag egyedül maradtam.

Nekem sem volt még barátnőm, randijaim voltak azért, meg 1-2 kavarás maximum de csókig sem jutottam még el soha.

Én eddig nem éreztem cikinek elvoltam csak ahogyan telt az idő és most hogy idén leszek 22 éves már fáj nekem is a tudat hogy unalmas az életem és se párom se társasági életem, csak annyi hogy eljárok dolgozni beszélek 1-2 emberrel itthon besegítek a dolgokba vagy csinálok valamit és ennyi a napi rendem.

Persze vannak olyan emberek akiknek ez jön be ismerek is egy ilyen párt akik bulizással kezdték de mindketten otthonülők lettek és teljesen elvannak ketten.

2014. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én az olyan lányokat szeretem akik néha-néha szeretnek kimozdulni, de legtöbbször csak otthon lustálkodni :) 17f

tehát biztos találsz majd valakit csak legyél nyitottabb,ha nem szeretsz eljárni sehova akkor ismerkedj a neten( nem, nem ciki )

2014. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Keress olyan fiút, aki hasonló.
2014. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=WbhmgwkeBOk ez jutott eszembe... (Egyébként meg mozdulj rá szerintem egy nem túl bunkó és nagyképű arcra, nem szégyen az... )
2014. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem gáz.

bár furcsállom, amikor direkt írják, hogy nem kérnek privátot. ha írtam is volna neked, nem ismerkedési céllal, csak beszélgetési céllal tettem volna, de most nem teszem. biztos büdösek akik írnak és ezt érzed interneten keresztül is, vagy nem tudom.

2014. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!