Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jo a masnapossagra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jo a masnapossagra?

Figyelt kérdés
Ma megint mennek szulinapi bulira de tegnap mar sikerult rendesen berugnom ig ma eleg erotlen vagyok es faradt, mitol elenkulhetnek fel,az h aludjak nem opcio, es ma is sikerulne berugnom ha mar tegnap jol sikerult kerdojel.

2014. febr. 1. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
MÉg részeg állapotban, vagy már a józanodás időszakában, szunya előtt vedelj be annyi vizet, amennyit csak tudsz. Valamilyen fejfájás elleniből kapj be kettő, aludj és pik-pak jobban leszel.
2014. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz le, egyél.
2014. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
VÍZ
2014. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Regen volt valami Samarin pezsgotabletta, de komolyabb szallodakban ir kavet adnak ilyenkor, nagyfaterom viszont egy jo szalonnas tojasrantottara eskuszik :)


En pihenni szoktam ilyenkor, dogleni nagyokat es visszagondolni, hogy milyen jol berugtam elozo este :) Aztan majd ha megint jol leszek es egyszer csak megint van egy buli, akkor megismetlem ... de nem toltok ra!


Ha ma is mennek buliba, akkor tulajdon keppen meg folyatatod az elozo napi bulit, csak kozben hazamentel egy picit pihenni. Nem is erezned ugy magad, mint tegnap. Ne eroltesd!

2014. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hideg zuhany, min. 1,5 liter szénsavas ásványvíz húzóra.
2014. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!