Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ronda pasi vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda pasi vagyok, akkor jobb ha felakasztom magamat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 20:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem hülyeség. Én se vagyok se helyes meg semmi, mégis mindenki azt mondja hogy a barátnőm nagyon jó csaj. Ugyhogy szerintem te se izgulj, csak önbizalmad legyen!
2014. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az attól függ mit értesz azalatt hogy ronda.

Nem vagyok lány, fiú vagyok de megmondom neked a frankót ronda srácnak is lehet barátnője! A lényeg az hogy valamennyit adj magadra és próbálj meg igényes megjelenést adni! Ha ez megvan akkor nagy baj már nem lehet.

A rondaságnak meg ezer fokozata van, van olyan amikor az ember mondjuk túlsúlyos és az rontja el az összképet egy alapból jóképű srácnak mert sokan azt mondják hogy nagyon jóképű lennék ha ledobom magamról a súlyomat.

Csak tudod eddig én úgy álltam ehhez mert sokan biztattak azzal hogy ha elfogadom önmagam akkor nem lehet gond, csak ugye ahogy teltek az évek ez a tudat folyamatosan kihalt belőlem és most ráeszméltem egy kis segítséggel persze hogy meg kell változzak!

Persze ez nem megy egyik napról a másikra de már elértem valamit magamhoz képest!

De most a rondaságnak vannak genetikai okai amiről az ember nem tehet és ez elég gáz, de ettől még valaki elfogadhatja önmagát, lényeg az önbizalom, és légy mosolygós ne foglalkozz másokkal ez a legfontosabb, tudom nehéz, de emiatt ne gondolj arra hogy nem lehet esélyed a lányoknál.

Elmondom neked ismerek egy nagyon ronda srácot akinek javarészt genetikai okokból olyan a külseje amilyen de a lényeg az hogy a srácra rátalált a szerelem, egy bombanővel jár akiért még nekem is csorog a nyálam pedig alapvetően nem bukok a túl szép szőke plázacicákra, de ahogy megismertem a csajt rájöttem hogy csak külsőleg olyan amilyen belsőleg tényleg nagyon rendes és megértő lány.


Sokszor nem a külső számít. Nekem még nem volt barátnőm sajnos, minden lány elutasított, de egyszer jött egy lány az életembe akivel kavartam sajnos nem jöttünk össze de sokan irigykedtek rám csak rosszul választottam a csajt mert ő sajnos egy parti ribi aki minden pasival képes kavarni és lefeküdni és nem egy srácnak tette tönkre teljesen az életét. Még örülök hogy időbe kapcsoltam és kiszálltam az életéből.

Persze ettől még én is ugyanúgy taccson vagyok lelkileg hasonló gondok miatt mint te. Csak én rájöttem hogy változni kell! Tenni azért hogy leadjak jó pár kilót és felszedjek valami izmot és növekedjen az önbizalmam!

Szóval nem reménytelen a helyzet, ne keseredj el, csak találd meg a módot amin változtatni lehet!

2014. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szergej55 ***** válasza:
Ezzel a felfogással igen. De az élet küzdelem, a gyengék kihullanak. Nektek pedig nem muszáj annak lenni.
2014. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is ronda vagyok...... 17/F
2014. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!