Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki, lehet hogy arra vár?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki, lehet hogy arra vár?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztáylamból aki tetszik,kezdetben nem kérdezett vissza mindig neten,aztán miután kértem 1x a házit,leírta én meg csak megköszöntem,és ritka de feltett egy kérdést,és elkezdtünk beszélni.Azóta suliban is többször néz rám és mosolyog,ha köszönök neki,akkor is ,ha megszólítom akkor végig a szemembe néz..1x ő is odajött a héten hozzám egy szimpla kérdéssel,na de neten mindig én írok neki,de mióta írogattam neki,azóta sokkal többet van fent,képem is likeolta. (Olyan is volt,hogy megkérdeztem téli szünet első napján mit tervez szünetre,másnap látta csak,és akkor semmi bocsi,szia,csak leírta,és vissza se kérdezett..meg olyan is volt,hogy írtam valamit,látta de csak 2 nap után válaszolt..)
2014. febr. 2. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez részéről eléggé csak barátinak tűnik
2014. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zotanbro ***** válasza:
csak leszarnam
2014. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg kell jegyezni amúgy,hogy félénk csaj,nem volt még barátja,és én vagoyk az egyetlen akinek likeolta a képét..
2014. febr. 2. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked kell érezni, lehet-e esélyed nála.

Ha félénk, nem hiszem, hogy kezdeményezne, szóval, talán neked kéne lépni. Vagy elfeljteni. Válaszhatsz..

2014. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!