Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Fürdőre megyek, és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Fürdőre megyek, és ha épp megjön, tamponnal fürödhetek, vagy inkább ne? (lent)

Figyelt kérdés

Eddig mindig betétet használtam.Most pár napos kirándulásra megyünk,fürdőre,és lehet megfog jönni.

Szerezzek be tampont és fürödhetek? Mire kell vigyáznom?Milyen sűrűn kell cserélni?

Nagyon örülnék,ha adnátok tanácsokat.


2014. febr. 2. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerencséd, hogy fürdőkben nincsenek cápák...
2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan megoldhatod tamponnal. A csere attól függ, mennyire erős a vérzés és mekkora a tampon nedvszívó képessége. Nincs ebben semmi ördöngősség. :)
2014. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet,de én nem ajánlom....
2014. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy 17 vagyok.

Mindig sokáig tart,elég gyakran 7 napig is, első napokban erős a vérzés.

Az ilyet el lehet rontani?Úgy értem rosszul tenni fel?

:S

2014. febr. 2. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Fel lehet tenni rosszul, igen. Ha fáj, vagy folyamatosan érzed a felhelyezés után is, akkor valamit elrontottál. Az segíthet, ha először bedugod az ujjadat, hogy érzékeld, merrefelé kell tolnod a tampont, hogy a hüvely formáját és irányát vegye fel, ebben semmi ciki nincs.

Szerintem mindenképp próbáld ki előtte otthon, először kisebb méretűvel.

2014. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első, pont ezt akartam mondani én is!:D


Tam dam.


Taaaaaaaam dam.


Tamdamtamdamtamdamtamdam...

2014. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!