Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú áthív magukhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú áthív magukhoz filmezni, akkor szinte biztos, hogy szexet akar?

Figyelt kérdés

Úgymond első randinkon már voltam fent a srácnál, a szülei nem voltak otthon,és nem akart tőlem semmi olyat se, hozzám se ért. Most áthívott magukhoz filmezni. Szerintetek tuti, hogy azt akarja? Én nem hiszem. Csak érdekel a véleményetek.

18L 20F


2014. febr. 2. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2014. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előbb vagy utóbb bepróbálkozik, figyeld csak meg!
2014. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
no
2014. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tuti, csak 90%. Mindig vannak kivételek.
2014. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül; jó alkalom arra, hogy kicsit közelebb kerüljetek egymáshoz, szóval nem biztos, hogy le akar veled feküdni, max csók, esetleg petting, ha engeded neki, de te jobban ismered, de erre tudok tippelni.
2014. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hét szentség, hogy átfut a fejében az a forgatókönyv, hogy filmezésből összebújás, majd csókolózás, és végül esetleg szex is lehet... :) A pasik már csak ilyenek!
2014. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Nem biztos... menj át.. ha közeledne akkor csapj az orrára mint a kutyáknak szokták.
2014. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
50-50 én mikor ugyanezt csináltam, végül megtörtént a dolog :)
2014. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Moszuke ***** válasza:
100%

pasi függő.

szerintem ezt megérzik a lányok amikor a pasi akar valamit és fosnak a talitól előre.. az ilyesmi nagyon lerí a pasikról..

szélsőségesek vagyunk. vagy hamar akarjuk a szexet vagy várunk bármeddig. ennyi

2014. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!