Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép nő Maria...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép nő Maria Sharapova? Annak ellenére, hogy 188 cm, szívesen ágyba bújnátok vele?

Figyelt kérdés
Mennyire groteszk az, hogy én csak 175 cm vagyok, de oda vagyok érte?

2014. febr. 2. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép nő és most már tudom, hogy magasságra is passzolnánk (197 vagyok).


Egyébként nem tök mindegy Te mekkora vagy? Elég kicsit az esélye, hogy egy párt alkossatok.

2014. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez sajnos igaz...
2014. febr. 2. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az arca, de ha már teniszezőknél vagyunk nekem Ana Ivanovic még jobban tetszik.
2014. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A "Sharapova" az angol átírás. Tudod, angolban az sh-t s-nek ejtik... Magyarul: Sarapova.
2014. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké köszönjük, ügyes vagy
2014. febr. 2. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól néz ki TV-ben, újságban, de ki tudja milyen reggel, amikor felkel.

Ne hírességekről ábrándozz, hanem keress egy valódi nőt.

2014. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik és még nálad is alacsonyabb vagyok. Álmodozni pedig nem bűn. :)

De nem bújnék vele ágyba.

2014. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is 175cm vagyok és szerintem is az egyik legszebb sportolónő.
2014. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, hogy őszinte legyek nekem sosem tetszett annyira. Én is 188 vagyok, de nőben ez azért már túl magas. Nem feküdnék le vele.
2014. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem gáz ha a csaj magasabb mint a pasi :D kevésbé férfias szerintem
2014. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!