Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 14 éves lány kisnővésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 14 éves lány kisnővésű (155 cm). Látszik rajta, hogy nem tíz éves vagy az ovisokhoz sorolják?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha látszik, hogy nő a melle, akkor nem lehet ovis.
2014. febr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

155cm kiscsajszi? Es meg csak 14 eves? Hol itt a gond?


Egy lany inkabb kisebb lenyen, mint egy Ursula (ursus=medve) :)


Fiatal vagy meg es fejlodni fogsz. De ha meg sem, akkor sincs semmi gond, egy igazi lanynak pici torekenynek kell lenni, hogy a pasi Tarzan lehessen mellette.


Egy benga no amugy is alig talal maganak valakit, a mai nyunyoka fiuka felhozatalbol :)

2014. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igaza van a 2. válaszolónak, hogy egy alacsonyabb lány sokkal szebb, mint egy magas.
2014. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont az ideálom!
2014. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés lényege?

Hogy mennyire látszik korának megfelelőnek egy 14 éves alacsony lány?

Megjelenéstől viselkedéstől függ. Ebbe sok minden beletartozik.

Külső, (mennyire kezd érni, azaz cici, csípő ilyesmi), öltözködés, gesztusok, beszédstílus, beszédtéma, stb stb.

2014. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 158 cm vagyok,most 28 éves!S nálam vicces,hogy a kidobók elkérik a személyimet :D Ugyan is jó ha 16-nak néznek!Pedig van cicim is,ez arctól is függ!
2014. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!