Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni, hogy csak hárított-e, amikor nem jött el velem a menzára?

Figyelt kérdés
Az egyik csoporttársnőmet próbáltam elcitálni kajálni, persze tetszik is nekem, csak nem tudom, van-e barátja. Amikor kérdeztem tőle, hogy eljön-e velem, lesütötte a szemét, kicsit elmosolyodott, és azt mondta, hogy nem. Mondtam neki, hogy "naaaaaa, meghívlak, jól is főznek", ekkor mintha elgondolkodott volna egy kicsit, de megint mondta, hogy nem, és hogy nem szokott ilyenkor enni. Szóval egy pillanatra olyan érzésem volt, mintha nem lenne őszinte az elutasítás, de nem tudom, mi van, mindenesetre nem erőltettem tovább. Nyilván nem a legjobb "program", de talán kevésbé lett volna "randijellegű", mint bármi más, és ehettünk is volna. Szóval mit csináljak, hogy kiderüljön, bejövök-e neki, és hogy tényleg csak azért utasított-e el, mert nem volt éhes? Előre is köszönöm.

2014. febr. 3. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem jössz be neki.
2014. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lerázott :-/ egy levest kibírt volna...lehet nem tetszel,vagy nagyon kis tapasztalatlan
2014. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként az a gond, hogy nem tudom, hányadán áll a fiúkkal. Hol ki van téve nála, hogy "kapcsoltban", hol nincs, szóval lehet, hogy ez is bekavar, vagy nem tudom.
2014. febr. 3. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki. Azért jött zavarba mert hirtelen nem tudta hogy tudna udvariasan lerázni.
2014. febr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát... senkinek se jövök be, legalábbis úgy tűnik. Úgyhogy már kezdek kiégni, elveszteni a reményt, és azt hiszem zsákutcába kerültem, mert fogalmam sincs, hogy mivel lehetnék több/jobb.
2014. febr. 4. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!