Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Van egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Van egy fiu aki mar regota tetszik.

Figyelt kérdés
Baratok vagyok. Par honapja van az hogy sokkal tobbet erzek iranta. Voltam vele egy bulin. Aztan meg nala. Az a baj hogy o meg mindig szerelmes a volt baratnojebe. A szerelmi banatat meg csak nekem mondta el. Hat nem volt konnyu vegighallgatni, tanacsoltam neki h foglalja el magat vmiel vagy vkivel. Erre a valasza az volt h nincs kivel.ugygondolom h adtam neki "jelet" h tetszik..meg a baratjaitol is hallottam h lenne velem..csak nemtudom miert nem lep..Valakinek van otlete h mit csinaljak?19/L

#ismerkedés #szerelem.baratsag
2014. febr. 4. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kösd fel magad
2014. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kicsit nehez az ugy, abbol a szempontbol, hogy meg a volt baratnoje irant taplal erzelmeket.Minden esetre valahogy letrejott koztetek egy bizonyos erzelmi kapocs ami jo jelnek mondhato.Szerintem, ne siesd el a dolgot.Tovabbra is segits neki elfeledtetni a exet.Amikor mar feldolgozta, akkor valld be neki, hogy mit erzel, DE figyelj ne ugy csinald, mintha csak erre a pillanatra vartal volna napokon at.Akar szep komotosan is adhatsz neki jeleket aztan vagy leesik a tantusz szamara vagy nem.Bar az is lehet, hogy forditva lesz es o vall szerelmet neked egyreszt a sok segitsegedert masreszt egyeb tulajdonsagaidert amit kedvel benned.
2014. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot :) egyik ejszaka hivott de nem jelentkeztem,aztan megkerdeztem h miert hivott,azt mondta h nem o hivott hanem a baratai.. nekem ez "santit"..volt mar h ejszaka hivott es dumaltunk..
2014. márc. 1. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!