Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a barátnőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátnőbe mindenki szerelmes én meg láthatatlan vagyok?

Figyelt kérdés
úgy látszik féltékeny vagyok de nem akarok az lenni hiszen a barátnőm és nem kell hogy féltékeny legyek...de annyira szarul esik hogy mindenkinek tetszik. és néha meg emiatt is sírok de nem kellene.olyan szánalmas vagyok.
2014. febr. 4. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ne szánalmaskodj. Az csak jó ha soknak tetszik. Gondolj bele mindenkinek tetszik de mégis a te barátnöd.
2014. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is vagyok így haverommal.Engem le se sznak de rá meg 6-an másznak.

Mit tehetnék?

Hozd ki magadból a maxot.

17/F

2014. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a B terv.
2014. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elemezd ki, hogy a külsőtökben, viselkedésben stb... mi a különbség köztetek. Azok közül valamelyik a megoldás.

Mivel nem látjuk őt és téged, igy vaktában tüzelünk.

2014. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1-es a kérdező egy lány, nem esett le?:D
2014. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én téged szeretlek, nem a barátnődet.
2014. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, megértelek. Tényleg elég rossz érzés lehet. Hát annyit tudsz tenni, hogy nem rágod ezen magad, és megpróbálsz egyedül is boldog lenni, és utána hidd el több lesz a jelentkező, mert tudod a jó közérzet javítja a kisugárzást is. Tudom, hogy milyen ez. 15 évesen még nekem sem volt barátom, és kíváncsi vagyok rá, hogy milyen az amikor az embert viszont szeretik, mivel még csak az ellenkezőjében volt részem. De próbálom elfoglalni magam mással. És sokszor bele gondolok, hogy annyira nem is hiányzik az életemből, hogy barátom legyen. Inkább a szabadság.
2014. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Próbálj tanulni tőle, nem veled van a baj hanem a barátnőd a nagyon vonzó valószínüleg. Örülj neki h a legjobbtól tanulhatsz és ne szomorkodj! ;)
2014. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ez megvígasztal , akkor elmondom neked ,hogy én egy cuki pofijú csaj vagyok , van felselegem az igaz de nem vagyok dagadt , van mellem meg kerek fenekem és mindí , de mindíg én vagyok az aki után nem érdeklődnek , és ez nem egy csajjal ,hanem akárkivel vagyok így van .

Én már hozzászoktam , nem is várom el , már nem is nagyon bánt . Néha még szarul esik , de lezártam ,hogy nem találnak vonzónak és kész , vagy csak simán nem vagyok elég mosolygós és felszabadult , túl fiatalnak tűnök , a fene tudja , de nem harapnak rám és kész . Ennyi .


Ahogy mások mondták lehet ,hogy neki a viselkedése más , vagy jobb a kedve , elégedett magával és ez imponál a pasiknak . Mindenesetre próbálhatsz változtatni magadon külsőre meg ilyenek ,de ne légy más mint aki vagy. Fogadd el és szeresd önmagad . :)

2014. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

öhm. lány vagyok. hát külsőleg a többi barátom szerint szebb vagyok (de nem dicsekedésből mondom. én próbálok viszonylag divatosan öltözködni,max egy korrektort használok ha megyek valamilyen eseményre akkor max egy kis tust használok...ennyi.

ő meg teljesen kifesti magát, kékre festette a haját szóval nagyon extrém. lehet hogy figyelem felkeltőbb? nem is tudom. de azt igen hogy nem kéne nyafognom hanem tenni

valamit! köszönöm azért a bátorító szavakat!! :DD

2014. febr. 5. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!