Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintedek ez valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintedek ez valentin napra? Tek jo ajan

Figyelt kérdés
Szerintedek ez jo ajandek valentin napra? arra gondoltan h egy olyan nyaklancot veszek neki amijen ra van irva a neve vagy is csak a kezdo betuje.. de ha nyaklancot veszek akk az o kezdo betujet vegyem vagy az enyem? mert neki akarom csak ezt nem tuudom! :D

2014. febr. 5. 08:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi h oszevisza irtam es h nem lehet elolvasni :\
2014. febr. 5. 08:05
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha már 5 évesen is piáltam volna akkor is matt részegen különb módon be tudtam volna gépelni ezt az egymás utáni betűhalmazt :DD
2014. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hahaha -.- de nem gepen vagyok hanem egy szar telonn es minden hogyan attrakta a szavakat ..de amm most kotekedsz vagy valaszolsz me nem az volt a kerdes h jol irtamm e
2014. febr. 5. 08:26
 4/8 anonim válasza:
Hát én megoldottam úgy h a barátnőm kezdőbetűje is meg az enyém is rajta volt :D Nagyon oda volt érte!
2014. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a legjobb, ha az ő kezdőbetűje van benne, mert akkor is tudja majd hordani, ha már nem lesztek együtt.
2014. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb a telóra fogni a tudatlanságot...

Légy kreatív ajándék terén. Ha te csinálsz valamit sokkal jobban örül majd. Persze csak ha van némi érzéked az ilyesmihez. (ha annyi van mint az íráshoz akkor el se kezdj semmit...)

2014. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4\6 olyat nem talalok de teleg jo lenne! :) 5\6 hat lehet h akkor maradok ennel de azert ne szomorits engem ezzel!!:P es 6\6 Gondolj amit akarsz nem erdekel -.-..de azert koszonom!
2014. febr. 5. 08:55
 8/8 anonim válasza:
Ja hogy te venni akarsz olyat amibe már benne van ohh ezt nem írtad. Én vettem egy ezüst láncot meg egy ezüst medált és belegravíroztattam kőkemény 400 pénzért! A lánc meg a medál is max 8-10 ezer volt nem drága az ezüst ,csillog a lányok meg imádják! :)
2014. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!