Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon, ha egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon, ha egy pasit visszautasítanak, akkor egy nő sosem lehet hibás csakis mindig a pasik?

Figyelt kérdés
Mert minden válasz arról szól, hogy a hiba csakis benned van.
2014. febr. 5. 16:51
1 2
 11/20 LeftBehind ***** válasza:
9. Ha már egy csaj próbálkozik, akkor az is egy olyan csávónál fog,aki bármelyik nőt megkaphatja. A visszautasítás esélye pedig még így is rohadt alacsony.
2014. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
53%-ost már lenullázta valaki, de miért. Kicsit felhúztam neked egy zöld pacsival,
2014. febr. 5. 17:28
 13/20 anonim ***** válasza:
Senki nem hibás, csak megismerkednek és kiderül nem a megfelelő emberrel.Lehet a nő hamarabb mondja ezt ki, mert a fiúk megalkuvobbak,nehezebb nekik másik lányt keresni, de ahol nem müködik valami az jobb ha abbamarad, ezzel azért egyetérthetnek a fiúk is. Velem sokszor fordult elő, hogy apró kis csalodások sora ért a fiuval kapcsolatban, aki hozta a formáját és a végén kiadtam az utját és nem értette miért...ugyhogy a fiuk is önzőek, apránként sokat tesznek azért, hogy a végén repüljenek. Jó a hülyéknek,hogy azt se tudják miben hibáznak..
2014. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

,,sose történhet meg hogy a lány esetleg van annyira belevaló hogy bevallja az érzéseit a fiú meg elhajta a pi*csába... realitás 0..."


Van ilyen, de csak ha jól néz ki a srác, nekem még egyetlen lány sem vallott be semmilyen érzéseket sem.

2014. febr. 5. 17:32
 15/20 A kérdező kommentje:

Azt sem tudják, hogy miben hibáznak.,,,,


Én is mindig repültem, ha egyszer-egyszer bevallottam egy lánynak, akinek véletlenül tetszem, hogy néha gyenge vagyok, fáj a sok elutasítás a lányoktól és 5 éve már egyetlen nővel sem voltam együtt. Ez után amikor ezt 3 szor elmondtam 3 különböző nőnek, mind a 3 repített. Szép lassan adagolták el, hogy nem írtak vissza, nem akartam velem találkozni, kerültek.

2014. febr. 5. 17:34
 16/20 anonim ***** válasza:

Nyilván a nők azt akarják, hogy a férfinek kellő egzisztenciája legyen, mivel mindenhol azt látják hogy "menőnek" kell lenni, öltözködésben, külsőségekben, aki egyszerű földi halandó, az már nem való párkapcsolatra.

Én nem okolom ezért a fiatal nőket, hogy ilyenné váltak (tisztelet a kivételnek) hiszen minden információ ezt közli velük.

Nézzetek meg egy akármilyen lányok körében rajongott zenei előadó (pop, RnB stb) videó klippjét, semmi másról nem szól csak a gazdagságról, és hogy mindene megvan benne az embereknek.

Ha nem is tudatosan, de tudat alatt azért idővel a média teljesen átmossa az emberek agyát, és azt fogják a normális életnek tekinteni, amit a média közöl velük.

2014. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16


Ezek a nők (vagy férfiak, mert köztük is vannak ilyenek jópáran) amúgy sem váltak volna normálissá... Számtalan normális zene van amit hallgathatnak vagy értelmesebb TV műsorok amit nézhetnek, netán könyvek amiket olvashatnak, mégis a semmitmondó RnB-t és a televíziót választják, mert alapból ez áll hozzájuk közelebb.


Fiatalabb koromban én is csak azt ismertem, amit "elém tettek", gagyi zenék, Viva TV, IM, Popcorn, összes női magazin mert mindet nekünk ajándékozta a szomszéd miután ő elolvasta (mondjuk ez már később volt, 15-16 éves koromban), stb... Mégsem (?) lettem agymosott idióta. Amióta minden háztartásban alapvető dolog az internet, azóta meg nem is kötelező már ezeket a szemeteket hallgatni / nézni / olvasni... A többség tehet róla, hogy olyanok amilyenek.

2014. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
kérdező-akkor már tudod miért repültél, akkor minek igy inditasz,hogy nem kellek senkinek..ezt talán nem annak a lánynak kellene elmondanod akit megakarsz hóditani, hanem a pszichologusodnak..
2014. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#17

Persze, nem minden emberről van szó, de a fiatal (és nem csak a fiatal) korosztály nagy része sajnos ebből tanul..

A szülők szerepe is egyre csekélyebb, mert nem látják tőlük sem a helyes mintát, hogy mi is az a párkapcsolat.

(válások, apák anyák jönnek mennek)


Nyilván mindenki szíve joga, hogy dönt és mit helyez előtérbe..de aki egy picit is befolyásolhatóbb, és eleve sehonnan nem kapta meg fiatalabb korában azt az építő jellegű információt, ami egy normális párkapcsolat alapja lenne, szóval az ilyen embereknek a média ad egy kis lökést, és ha nincs aki elmagyarázza nekik, vagy hogy lássanak mintákat könnyen áldozatául esnek..


Amúgy is ez a fejlődő világ annyi megfelelési vágyat ébreszt mindenkiben, hogy a valódi értékek amik mindig is fontosak voltak két ember között, teljesen "értéktelenné" válnak, és csak a más média által "agy mosott" birkák példáját fogják követni.

Ez a mindenkori egyetemes többség befolyása.

És akik kikerülnek ebből a többségből, őket nevezik átlagembernek, legalábbis a mai normák szerint.

2014. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen az az átlagember akinek folyton van párja, az sem baj, ha fél évente más és más. Az a pasinak akinek meg nincs évek során párja, azt beskatulyázzák, hogy nem is ember, vagy meleg stb.
2014. febr. 5. 19:01
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!