Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én kicsit távolságtartó és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én kicsit távolságtartó és érzelmi skálán kissé közömbös/tárgyilagos vagyok lányokkal, akkor pl. a külsőre csinos huszonéves lányok melegnek gondolnak és haverkodni akarhatnak?

Figyelt kérdés

Vagy miért szállnak rám? "te vagy életem szerelme" és társai stb. de ezt ilyen viccesen, merthogy ez szellemes, én is jót mulatok rajta... Mi lehet ezzel a céljuk? Mezei gúnyolódás? (mert én nem értem mit követtem el, sosem vagyok bunkó, ráadásul korrekt - tudom ez manapság egy gáz tulajdonság a fiatalok körében, de nekem nincsenek hátsó szándékaim, annyit várnék, hogy tiszteljenek. Pl. hogy ne gúnyolódjanak rajtam, de úgy érzem ezt hiába várom). Gáz arcnak számítok? Ha igen, milyennek kellene lennem vagy hogyan kellene hozzáállnom? (olyan tanácsot már kaptam, hogy legyek agresszív, de ez nagyon távol áll tőlem, így nem is lenne túl hiteles)

27/f



2014. febr. 5. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Kihívást látnak benned, és meg akarnak hódítani, ha csak addig is míg megkapnak.

(magamból indultam ki 29/N)

2014. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemigazán értem, hogy most mi a problémád.
2014. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nálam ennek megfelelően cselekszenek: leszarnak.
2014. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor szerintem hátradőlök és lazulok, ők meg erőlködhetnek, ameddig jólesik :)
2014. febr. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!