Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! 70b a melltartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! 70b a melltartó méretem, az rettentően kicsi ugye?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen :) De az nem zavar :) A lényeg hogy érzékeny legyen amikor puszilgatják ;)
2014. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mitől akarsz elrettenteni.


Amúgy egy jó sggeű lánynak mindegy mekkora mellei vannak.

2014. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem is akkora :) inkább örülj, hogy nem söpri a földet és nem lóg :) hidd el a forma igenis számít :D
2014. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Zakathol ***** válasza:

Nem rettentően kicsi. Bár optikailag sokat számít, hogy milyen magassághoz párosul.

A 70B kb tökéletes - nekem.

2014. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Tökéletes ez! Nem számít mekkora. De nem árt, ha formás, feszes, marokbaillő :)
2014. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha a melled is 70B, akkor nem kicsi, hanem pont jó.
2014. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nem számít mekkora=kicsi.

Én nem tudom az mekkora, de fenékpárti vagyok, nem igazán izgatnak a mellek.

De egy formás kemény fenék semmihez sem fogható.

Nekem volt kicsi átlagos és nagy mellekkel megáldott szex partnerem is.( sajna a szerelem ritkább) És mindháromé ugyanarra volt jó:

Felizgazni a csajt és magamat, és ha össze nyomta őket, akkor közé rajtam a szerszámom. Igen, a legkissebbek közé is be lehet rakni, ha össze nyomja kézzel őket a lány. A nagyoknál kényelmesebb, hogy nem kell nyomnia, de lényegében ugyanaz.

Amúgy nem vagyok egy nagy méret zseni, de a 70 arra enged következtetni, hogy vagy nagyon fiatal vagy, vagy csak simán picurka, és vékony is.

ha előbbi, akkor még akármi lehet belőle, ha utóbbi, akkor arányos a tested többi részével.

2014. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a B egyáltalán nem kicsi! szerintem az egy normális méret! nekem A van de az is útban szokott lenni...
2014. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy útban szokott lenni?
2014. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kicsinek kicsi, de semmi baj nincs vele! Rengeteg férfi szereti inkább a kis melleket, mint a nagyokat.
2014. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!