Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy fiúval még kb 2 évvel ezelőtt egy hónapig. Nem is tudom minek. Nem is igazán vonzott. Fogalmam nincs miért voltam vele együtt. (nem feküdtünk le) És most elkezdtünk beszélgetni meg ilyenek és találkozgatunk. Most érzem azt amit sosem éreztem vele kapcsolatban, vágyom rá, vele akarok lenni stb.. lehetséges, hogy beleszeress valakibe akibe elsőre nem sikerült? de már régóta tartjuk a kapcsolatot, nem csak most kezdtünk el beszélgetni 2 év után, csak találkozni kezdtünk el most és csókolóztunk, meglepően jó volt...nem értem az egész helyzetet, kicsit összezavart. Mindig is az volt az álláspontom, hogy ha elsőre nem érzem akkor sosem fogom.

2014. febr. 6. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az érzéseknek nem tudsz vezérelni, jó is lenne. Ha jó vele, ha élvezed a vele töltött időt, akkor ne kérdések ezrei cikázzanak benned, hanem add át az egésznek magad.
2014. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vakondka ***** válasza:
Ne zavarjon össze, csak azzal törődj ami MOST van. :)
2014. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hausmeister válasza:
Sejj... szép dolog a szerelem! :) Sodródjatok vele csak, még amíg fiatalok vagytok!
2014. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!