Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mi az eddigi kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi az eddigi kedvenc kérdésed szerelem/szex kategóriában?

Figyelt kérdés

A kedvencet értheted ironikusan is. Szerelem/szexen belül mindegy, hogy ismerkedés, randi vagy párkapcsolat témákhoz kapcsolódik.

Mindenféle gonoszságtól mentesen gondolkodtam el azon, hogy annak ellenére, hogy manapság, mikor számtalan információ áll rendelkezésre, az emberek többsége még mindig abban bízik, hogy a leghasznosabb tanácsokat fontos vagy kevésbé fontos kérdésben itt megkapja. Mert akkor valóban elég elterjedt dolog lehet, hogy az itt válaszolók többsége segítő szándékú. Vagy nem jól látom szerintetek?


Néhány örökzöld:

Mit vegyek a férjemnek/barátnőmnek/barátomnak?

Szerintetek bejövök neki?

Miért nincsenek normális lányok/fiúk?

Miért nincsenek normális nők/férfiak?

Mit írjak neki?

Miért nem érdeklem?

Hogyan koptassam le?

Miért rosszlány az összes nő?

Miért szemetek a pasik?

Mit gondol, mikor így néz?


....



2014. febr. 6. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaktusszal önkielégítettem, de bennem maradt pár tüske. Ha a tüskék kiszúrják a barátom zacskóját, és onnan belém folyik a trutyi, lehetek terhes?
2014. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt már pár favorit! :D Most nem sorolnám föl,de durva mikor az emberek úgy csinálnak valamit,hogy azt se tudja mit is tesz.
2014. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kérdés valamikor év végén, amikor a lány lefeküdt mással, és tudni akarta, megcsalásnak számít-e, ha csak véletlenül történt?


Nah, az nagyon tetszett. :D

2014. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbakat mindig törlik.
2014. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Néhány régi kedvenc, sajnos a legtöbb törölve lett:


Ti szoktatok maszturbálást színlelni? - Gondolom a kérdező az orgazmusra gondolt, de lehet, hogy nem, mindenesetre én jót röhögtem.


Szerintetek bejövök neki? - Ezt a kérdező is kiírta, de hihetetlen szerintem. Mégis honnan tudnánk? Nem vagyunk gondolatolvasók.


A férjem megd..ta a kecskénket és utána ittam a tejéből. Lehetek terhes? - No comment.


Meg a szüzességgel kapcsolatos kérdéseket bírom. Ezek a "Megvan még a szűzhártyám? Akkor már nem vagyok szűz?" kérdések zseniálisak. Ezen mit nem lehet érteni? Ha volt pénisz a hüvelyedben, akkor nem vagy szűz. Nagyon bonyolult. :)

2014. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedvenc:Egy buliba voltam màr mindenki el vonult a màsikkal dugni èn marattam a konyhàba egyedül ès maszturbàltam a szèk làbàval ami elöte egy gci tocsàban volt lehetek terhes?16L
2014. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

HOGY HAGYHATTAD KI AZ ÖRÖKZÖLDEK KÖZÜL A LEHETEK TERHES KÉRDÉSEKET?!


Bocsi a caps lock-ért, de akkor is! :D

2014. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!