Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki "korpa közé keveredik",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki "korpa közé keveredik", tényleg "megeszik a disznók"? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

A lány akivel készülök összejönni, nagyon rossz körülmények között él, de szeretem. Meg tudom vajon változtatni belül is, vagy inkább nagy ívben kerüljem el, mert bele fog húzni ebbe a nyomorba?

Magyarok, de úgy élnek mint a romák. Az anyja nem dolgozik, hatalmas kosz, mocsok van a házukban, néha még önsajnáltató is.


De nagyon szép lány és kedves, bízom benne, hogy ha összeköltözünk normális körülmények közé, megváltozik teljesen. Vagy inkább ne tervezzek vele ilyen komoly dolgokat mert úgysincs hozzászokva, esetleg a mostani kedvesség csak álca, és később kegyetlen lesz velem? Zétzúzza a kapcsolataimat, életemet és hiába harcolok érte akár még a családom ellen is, egy szikra hála nem lesz benne?


Most komolyan?

Mert szinte akárkivel összejöhetnék. Akkor miért pont vele? De mégis szeretem, úgy érzem.


2014. febr. 6. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy... rühellem... az ilyen döntésképtelen, kivagyi hős-szerelmeseket.
2014. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Nem akartam megosztani. Itt laknak.

2014. febr. 6. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy lehet a lány változik, de a családja nem. Ha beleesik a lány a "tutiba" akkor ők is akarják majd a részüket, és egyszer csak azt veszed észre, hogy már az egész family ott a nyakadon, te eteted, pénzeled őket.
2014. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Később se lesz kegyetlen, de sokkal igényesebb se

Biztos változna más környezetben, de valamennyire benne fog maradni ez eddigi dolgai

2014. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a legfontosabb, mit szól ehhez a lány? Szégyenli, zavarja, az ő szobájában is olyan mocsok van?

Mert pl az én szüleim se a rend meg a tisztaság hívei (mondjuk a mi házunk azért nem hasonlít ehez), de én a saját szobám rendbe tartom, meg néha kitakarítok utánuk...

2014. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
te látod rajta, hogy vajon akar-e változni. ismerek olyat aki igen, és akármennyire nem tehetősek, magára igényes. neked kell rájönnöd, hogy ő is ilyen-e. de csak azért, mert szegény, nem kéne lenézned, ha már ilyeneken gondolkodsz, akkor hagyd békén, jobbat érdemel nálad.
2014. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!