Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen könnyen szakad a gumi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen könnyen szakad a gumi?

Figyelt kérdés
Helló mindenki! Miért van az, hogy néhány esetben "akció közben" szakad el a gumi? Kézzel, nem éles/hegyes körömmel is nehéz kiszakítani... Hogy tudjátok mégis megcsinálni, hogy mégis elszakad? (tekintsünk el most az anyaghibától...)
2014. febr. 6. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
rossz minőségű, vagy levegő kerül alá..
2014. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez a levegő kerül alá dolog is hülyeség :) nem csinálod akkora erővel h kiszakadjon
2014. febr. 6. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek kiszakad, azok általában nem jól használják.

Nem kellően álló péniszre helyezik fel, vagy nem levegőmentesítik vagy nem megfelelő a méret.

Több, mint 10 éve élek nemi életet, ebből néhány évig gumival védekeztünk az aktuális kapcsolatban, most is éppen a jelenlegivel, de még sosem szakadt ki egy sem.

Szóval egyáltalán nem szakad el könnyen a gumi, csak sokan nem tudják használni.

2014. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

17 centis farkam van, olyan 4 cm átmérővel, 27 éves vagyok, és 4 évig volt állandó barátnőm, akivel szinte majdnem minden nap szexeltünk, majd előtte utána is hosszabb rövidebb kapcsolataim, DE SOHA egy gumi nem szakadt el, pedig több ezer darabot BIZTOS elhasználtam, ha nem jóval többet!

Szóval soha nem fogom megérteni, hogy mégis hogyan szakad ki egy gumi, mert én ilyet csak a gyakorin olvasok, mástól még csak hírből sem hallottam.

2014. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég sokat elfogyasztottam, és egyszer sem sikerült. Szóval engem is érdekelne mit kell ehhez csinálni.
2014. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. febr. 6. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg nyulak voltunk addig nem volt gond, amint minőségi fokozatra kapcsoltunk hosszabb idővel gondok adódtak. Furcsán működöm, gyorsan és eszméletlen mód nedvesedem és ugyanolyan gyorsan ki is tudok "száradni" leginkább pont a gumi anyagától. Ezt a gumik nem tolerálják és szakadnak. (semmi plusz levegő, jó méret, előtte jó sok doboz problémamentes elhasználása) Váltottunk gyógyszerre, azóta nincs gond a síkosítással :)


És a 2 esetből csak egyszer éreztem, hogy nem stimmel valami, de akkor már mindegy volt. Párom szintén csak a végénél, hogy nem ilyen a "befejezés" általában. Najó és az egyik enyhén spiccesen volt buli után. Utána jött a buli után max alvás szabály.


23N

2014. febr. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!