Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Filmek nézésével lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filmek nézésével lehet-e szocializálódni?

Figyelt kérdés
Úgy képzeljétek el, hogy nem megyek nagyon sehova, nem mozdulok ki, és ez a bezártság már kezd nagyon irritálni. Szocializálódni szeretnék, hogy ne legyek olyan különc mindenben..:) Meg hogy ne legyen olyan "érdekes" a viselkedésem mások szemével nézve..:)
2014. febr. 6. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nagyjából olyan mintha egy poszterrel próbálnál beszélgetni.
2014. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hol lax?
2014. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 Amúgy szart se lehet filmnnézéssel, ahhoz társaság kell.
2014. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
inkább mozdulj ki kezdj el élni. Nem is értem hogy gondolod ezt filmekből?????
2014. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem igazán
2014. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert a szocializáció lényege, hogy viselkedsz valahogy, arra mások reagálnak, te is reagálsz rájuk, stb. Tehát az interakció elengedhetetlen a szocializációhoz.
2014. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 Arra gondoltam, hogy ott azért mégiscsak látom, hogy mit hogyan csinálnak az emberek, és én hogy követhetném valamilyen szinten azt a példát, persze csak amit én jónak látok. Tudom h a filmek meg az egész média egy nagy agymosás, de máshogy nem tudom elkezdeni..


"Mozdulj ki" na hát igen ezt annyiszor hallottam már..:D Kimozdulok és semmit nem tudok csinálni, nem vagyok olyan kreatív, hogy a városban sétálva akármilyen baromságot kitaláljak saját magam, és esetleg a környéken lévők szórakoztatására.. Örülnék, ha kifejtenéd kicsit jobban azt a kimozdulást, hogy mit értesz te ezalatt..:D

2014. febr. 6. 18:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja egyébként 18 éves Bács-Kiskun megyei lakos vagyok..:)
2014. febr. 6. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Filmnézéssel nem, de ha valakivel filmet nézel, vagy filmekről beszélgetsz avval igen. :)

Mi a kedvenc filmed különben?

2014. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát külön kedvenc filmem nincs, inkább sorozat, a trónok harca.:) 1-2 romantikus filmet láttam, horrorból rengeteget, és amiből a szocializálódásra gondoltam, az a vígjáték, azokból is sokat láttam..:) Ja egyébként férfi vagyok.:)
2014. febr. 6. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!