Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit éreztek olyankor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit éreztek olyankor, amikor feláll nektek? Múltkor az egyik oszt. Társam ölébe ültem, és éreztem, hogy feláll neki. Miért állt fel neki ennyitől?

Figyelt kérdés
Szegény nagyon szégyellte,pedig szerintem egyáltalán nem gáz:)

2014. febr. 6. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Azért állhatott fel, mert kellemes érzés volt neki, hogy egy formás női feneket érezhet az ölében. Van aki nem ennyire "érzékeny" rá, van aki igen.
2014. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nsgyon kellemes egyébként :) De kinos ha látják is :)
2014. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
farmerban nem túl kényelmes...
2014. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Mit érzünk? feszülést a lábam a között és belül meg azt, hogy azt a valakit, aki előidézte, jól meg kell szexuálnom valahogy! :) Egyébként természetes reakció, nem nagyon tudunk ellene tenni. Ha erős az inger, akkor ez történik. És az, hogy az ölébe ültél, bizony az volt. Szégyellte magát, hogy olyan kapcsolatban vagytok, hogy érezned kellett volna. Ciki helyzet, ha nem vagytok társak.


44/F

2014. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
... hogy nem olyan kapcsolatban vagytok ...
2014. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
riherongy
2014. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem ezt szégyellte, hanem azt, hogy ilyen kis ribizli ült bele az ölébe :(
2014. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Hány évesek vagytok?
2014. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nadrágba, gatyában, nem épp kellemes, mert feszül.

Szabadon, jó. Akcióban isteni.

És az, ha egy szép lányra ennyitől megindul a merevedés, lélekben is egy kellemes érzés :)

2014. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) ő 17múlt,én nemsokárak 17leszek:)
2014. febr. 6. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!