Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem írnak vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak vissza?

Figyelt kérdés

Ha face-en írok valakinek, aki nem az ismerősöm az nem kapja meg az üzit?

Csak mert még amit eddig küldtem nem írtak vissza, sőt el sem olvasták. Nem jelzi ki nekik, ha nem vagyok az ismerősük?


2014. febr. 7. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a nem ismerőstől kapott levelet általában berakja a Facebook az 'Egyéb' mappába.
2014. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Miert is olvasna el akarki is egy idegentol kapott levelet? En sem olvasok el soha semmilyen ismeretlen levelet. Inkabb tartom zaklatasnak az ilyen probalkozasokat.


Nem igy kell ismerkedni!

2014. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tartom zaklatásnak. Nem azt írtam, hogy nem ismerem az illetőt, hanem azt, hogy nem az ismerősöm, tehát nincs bejelölve ismerősnek, de személyesen ismerem.

Nem így ismerkedem!

2014. febr. 7. 07:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ismered, jelöld be
2014. febr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak alapból leszarnak :/ am meg megkapják az üzenetet,akkor is ha nem ismerősöd :)
2014. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 199303 ***** válasza:
megkapjak de a legtobb ilyen esetekbe az egyebekbe kerul. es azt nem jelzi ugy ki.. en is az olyat van hogy hetekig nem veszem eszre.
2014. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!