Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta anya megtudta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta anya megtudta, hogy nem vagyok szűz, nem lehet értelmesen beszélni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Muszáj volt elmondanom anyának, hogy nem vagyok szűz, mert mennem kellett nőgyógyászhoz, mert be van gyulladva a hüvelyem. A barátommal több, mint 2 éve együtt vagyunk, én 17 éves vagyok, ő meg 18. Elmondtam neki, hogy ez van, hogy ne a nőgyógyászati lapról kelljen megtudnia, hogy mi a helyzet. Ugye mi katolikusok vagyunk, ott van ilyen szabály, hogy házasság előtt nem lehet szexelni, de igazából senki nem tartja be. Ő meg teljesen kiakadt, hogy én ezt miért nem mondtam el neki (jogos, de ki mondja el az anyjának?) és hogy 17 éves vagyok, nem lehet tudni, hogy összeházasodunk-e a barátommal, mivan, ha terhes leszek (használtunk óvszert és anya tudja is) és hogy az iskolára is nagy ívben teszek. Pedig nem teszek az iskolára, 4,1 az átlagom, a többieknek is annyi. Elmondott itt engem mindennek, pedig szerintem normális, ha 2 éve járunk és szeretkezünk már. Elküldött engem gyónni, mert hogy "ez nem állapot". Közben ő is szeretkezett házasság előtt, csak az ő anyja (az én nagymamám) nem tudott róla. Az egész életét így élte le, konzervatívan és a szex tabu elven. Kedden mondtam el neki , hogy nem vagyok szűz, ma péntek van és egyszerűen nem lehet vele normálisan beszélni.Nem kérdezi, hogy mi volt az iskolában, csak annyit beszélünk, amennyit muszáj és én is szorongok a közelében. Ma szereztem egy 4-est irodalomból, de nem volt vele megelégedve, pedig nem az én hibám volt a 4-es és nem is olyan rossz jegy. Én már nem birom ezt a stresszt, ami itt folyik!!! Nyakamaon vannak a felelések, témazárók, de ilyen szorongásban nem tudok tanulni! Most mit vár tőlem?Hogy bánjam meg azt, higy jól éreztem magam?Vagy ő nem tudja feldolgozni? Nem bírom!!!!Mit csináljak?
2014. febr. 7. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadja el, hogy ez van, és kész!
2014. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2014. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg neki, hogy ha ilyen kereszténynek lenni, akkor inkább nem leszel az. És még jobban is járnál.
2014. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gondoljon bele,hogy ez az ő hibája is,mert ha nem lenne tabu a szex ,akkor bizalommal tudtál volna felé fordulni,mikor a barátoddal felmerült a szex kérdése

egyik szülőnek sem könnyű elfogadnia ha a gyereke felnő,de haladni kell a korral,most már bele kell törődnie

szerintem egy lánynak nagy szüksége van ilyen helyzetben az anyjára,én is amikor a barátommal terveztük,hogy lefekszünk egymással,az első volt,hogy anyához mentem,hogy megbeszélhessem vele

mond el neki,hogy hiányzik,hogy ilyen kérdésekben is az anyád legyen,és tegye félre a bigott vallási nézeteit,legalább miattad :))

19/L

2014. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÜLj le vele, és beszélgessetek el komoylan. Hogy szerinte ez miért rossz, hogy szerinted miért baj, és nyugodtan kijátszhatod a "Szerelem és a szerelmeskedés Isten ajándéka ebben a korban, amelyet el kell fogadni" kártyát, és az ehhez hasonlókat. A szex tabu pedig nagy probléma. A gyerek legyen felvilágosult, hogy ne essen be valami perverz pedofil csapdájába. Ha meg olyan, mint Carrie anyukája, mondd meg neki, hogy elnyomva érzed magad, és ennek te nem örülsz. Ha nagyon vallásos, akkor nyugodtan felhozhatsz valami vallásos dolgot.
2014. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nincs ezzel semmi gond, bele kell törödjőn
2014. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!