Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem? Ha nem akkor mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ich bin..... kérdése:

Ez szerelem? Ha nem akkor mi?

Figyelt kérdés
Folyton rá gondolok, kitalálok történeteket, arra gondolok hogy milyen lenne ha együtt lennénk. Azt szeretném hogy figyeljen rám...
2014. febr. 7. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is Ugyanezt érzem valaki iránt.18/F
2014. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"kitalálok történeteket, arra gondolok hogy milyen lenne ha együtt lennénk"


Ez a része problémás a dolognak, a többi normális. Hogy mi a gond ezzel? Az, hogy beállítod magadban valamilyennek és közben lehet, hogy a valóságban egyáltalán nem olyan. Aztán ha megismered, lehet, hogy nagyot csalódsz majd, mert azt várod, hogy olyan lesz, mint az álomkép.

2014. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy a szerelem illúziójába, és ebben a történetben a másik szereplőt erről a pasiról formáztad meg. Az ábránd nem egyenlő a valósággal...!

Ez még nem szerelem, csak annak az előszele, a rajongás. Felkeltette a figyelmedet, és most ő a minden. Ha kicsit jobban megismered, már belé is szerethetsz, vagy nagyon kiábrándulsz.

Ez persze semmit sem von le az érzés erejéből. :D

2014. febr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert már 6 éve osztálytársak vagyunk szóval ismrem de most kezdtem el máshogy nézni rá....
2014. febr. 8. 13:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Most nem azt mondom hogy bele vagyok zúgva ...stb csak hát nem tudom...
2014. febr. 8. 13:12
 6/11 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok 6 éve ismerem a srácot eddig barátok voltunk és elkezdtem máshogy nézni rá...
2014. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hmmmmm 6 éve osztálytársak vagytok????

Biztos azért nézel rá máshogy, mert most kapott új Gilette-Power beretvát!

2014. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak kérdező?Hol laksz?
2014. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezeket nem szeretném elmondani...
2014. febr. 10. 15:23
 10/11 A kérdező kommentje:
És ha szabad megkérdezném ezeket mért akarod tudni?
2014. febr. 10. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!