Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek,hogy ne féljek az emberektől.Így sose lesz párom :( 27/f

#egy 0
2014. febr. 8. 06:02
 1/6 anonim ***** válasza:
miért félsz? vagy csak a nőktől?
2014. febr. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nőktől nagyon.De vannak olyan férfiak akiktől lesütött szemmel menekülök.Akiket tudom,hogy intelligensebbek és fényévekre messzebb járnak mint én :(
2014. febr. 8. 06:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad olyan férfiak társaságában lenned akikkel frusztrált vagy, kevesebbnek érzed magad, amúgy aki igazán intelligens szerintem jó társaság tud lenni, nem vág fel vele és nem akar fölényeskedni...

A nők hát igen, az már egy kicsit bonyolultabb kérdés, azt nem mondanám hogy félek tőlük inkább nagyon bizalmatlan vagyok velük és előitéletes, de ezeket a gátlásokat csak úgy lehet levetkőzni ha szembe nézel velük.

2014. febr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Munkahelyet kellene akkor otthagynom :S Ideges vagyok nők közelében.

Koszi a választ!

2014. febr. 8. 06:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld kissé tárgyilagosabban nézni az embereket, nézz be a felszín alá. A megközelíthetetlen emberek nagy része valójában fél és ezt fölényeskedő, visszautasító, merev magatartásformában nyilvánul meg. Ez azonban csak egy hártyaszerűen vékony fal, ami azonnal leomlik, ha egy kicsit is közelebb kerülsz hozzájuk, éreztetni kell velük, hogy fontosak és segítenek neked, ettől oldódnak és könnyebb a kapcsolat felvétel.
2014. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom :S
2014. febr. 8. 08:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!