Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit kerestek egy lányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit kerestek egy lányban? Inkább személyiségre gondolok, de külsőről is írhattok!

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok: optimista

álmodozó ugyanakkor a földön járok (tudom..ellentmondás)

szeretek nevetni

spontán

szeretem az érdekes, új dolgokat

nem bírom az unalmat ugyanakkor egész hétvégéje képes vagyok pizsiben sorozatot nézni az ágyból

odafigyelek a külsőmre de nem vagyok cicababa

nem félek a kalóriáktól

Jókat lehet velem hülyülni, de a komoly, értelmes beszélgetéseket is szeretem

Nem posztolok minden nap 20 képet facebookra úgy hogy közben mindenem kint van

Szeretek a barátaimmal szórakozni de nem igazán iszom, nem cigizek

Imádom a zenét..pop, rock, rap stb..

Szeretem át állatokat

Olyan fiút akarok aki törődő, lehet vele hülyülni, párnacsatázni és ha valami baj van kisírhatom magam a vállán, megbízhatok benne. (màr megtaláltam csak meg kéne szerezni :) )

Nem vagyok hajlandó összejönni valakivel csak azért hogy ne legyen gáz hogy 16 évesen még nem volt senkim és nem is akarom hogy ennyi idősen màr végigmenjen rajtam a fél város

Szeretek játszanit GTA és hasonlók nagyon vonzanak!

Szeretem ha körülöttem vannak az emberek akiket szeretek de néha nyugalomra can szükségem.

Nagyon szeretem a rajzoláste a fotózást, a zenét.

Nem érdekel számomra nem döntően emberek véleménye.

Kedvenc színem a kék.


Ez csak én vagyok! Tudom elég fura. NEM ISMERKEDNI AKAROK csak az eltérőek vélemények érdekelnek. Melyikőtök mit keres egy lányban? Mi fog meg benne? :)


16L



#fiú #lány #külső #belső #szerelemw vonzódás
2014. febr. 8. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Aranyos a listád. Egyelőre még gyerek vagy.
2014. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést! autokorrekt+mobil! :s
2014. febr. 8. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
És szerinted most kellesz majd valakinek innen? :(
2014. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Egyetértek! Nem fogom tenni magam hogy érettebb vagyok a koromnál stb.. Tudom hogy gyerek vagyok és annak is érzem magam, de ez nekem így jó! :)


2. Tudsz olvasni? NEM ISMERKEDNI AKAROK!!!!!!! Van egy fiú aki tetszik. Menj máshová kötözködni!

2014. febr. 8. 15:57
 5/10 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen csak érdekel hogy mennyire hasonlóak az 'elvárásaik'! Nekem innen senki nem kell!


Szerintem 16 évesen màr nyugodtan lehetek szerelmes..màr ha akartál valamire célozni! :)

2014. febr. 8. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg ilyen vagy, akkor jo baratno lehetsz.
2014. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor most az a kérdés h-h lesz járjunk vagy hogy legyen?
2014. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lényegében mindent leírtál és hozzá tenni sem tudok de nem is kell ez te magad vagy szerintem ez a jó márpedig egy ilyen lány szerintem elfogja csavarni annak a fiúnak a fejét :) Egy lányban ami megfog engem egyébként a személyisége abban is az eredetisége de benned ez van bőven ahogy látom sok sikert a továbbiakhoz én így gondolom 17/F .
2014. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as. Köszönöm! :)


7-es. Ezt hogy érted?

2014. febr. 8. 16:38
 10/10 anonim ***** válasza:
mintha a klonom lennel amit leirtal nagyon hasonlit ram :D nehany dologban ter csak el es en is 16 vagyok :D
2014. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!