Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavarna titeket egy ennyire eldeformálódott mellkas? (kép)

Figyelt kérdés

Születésem óta így van ! mennyire befolyásolna titeket egy másik srácon egy ugyan ilyen mellkas deformáció? kicsit szar érzésem van emiatt, bár igyekszem edzeni rá... persze szerintem csak műtéttel lehet helyrehozni:) előre is köszi!


[link]


2014. febr. 8. 16:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
arra célzol, hogy a jobb oldali mellizmod kisebb?
2014. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hát őőő... én se látom hogy valami lene viszont tényleg jó tested van:D
2014. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
szoktam az pont egy hibátlan fantasy ott a kezemben :D köszi mindenkinek
2014. febr. 8. 17:03
 14/17 Passiflora ***** válasza:

Nincsen eldeformálódvan a mellkasod!!!


Ha csak a képet látám, szerintem fel sem tűnt volna az a minimális "horpadás". Én igazából csak azért tudtam, hogy mit kell keresni a fotón, mert az egyik barátomnak egy tényleg feltűnően mély behorpadó rész van középen a mellkasán születésétől fogva.


Őt nagyon nem zavarta annak idején a csajozásban, most meg gyönyörű szép felesége van és aranyos gyerekei. :-)


Hidd el, hogy ha Te el tudod magad így fogadni, akkor az is ugyanígy lesz ezzel, aki szeretni fog! :-))

2014. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát, fiam, reménykedj, hogy eljönnek az űrlények, nekik lehet, hogy tetszenél!
2014. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj! Egyáltalán nem feltűnő. Elsőre észre sem vettem, be is zártam az ablakot, aztán láttam, hogy más észrevette. Jobban szemügyre véve, egy picit én is látom, de nem feltűnő. :)


Szetintem emiatt nem kell aggódnod, nem zavaró ez. Számomra legalábbis nem az. Első ránézésre nem annyira nagyon látható, ha meg egy értelmes lánynak megtetszel, nem ez alapján fog megítélni és később már egyaltalán nem fogja zavarni, ha észre veszi sem.

2014. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!:) Szerintem semmi baj nincs a testeddel. A barátomnak sokkal jobban el van deformálódva, neki is születése óta, de meg sem fordult a fejemben hogy emiatt ne jönnék vele össze. Ha valaki tényleg szeret nem fogja ez érdekelni, főleg hogy nem is feltűnő :)

18/L

2014. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!