Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy férfi bókol nekem, kedves velem vagy látom rajta, hogy egy kicsit is bejövök neki, szerelmes leszek?

Figyelt kérdés

Pl. amikor járok különórára, van előttem egy fiú, és láttam, hogy néz meg mosolyogva köszön nekem, akkor tök sokat gondoltam rá.Amikor már nem mosolygott meg semmi, akkor én se gondoltam rá.

Vagy amikor az egyik osztálytársam sokat nézett órán vagy kedves volt velem, akkor én is gondoltam rá?

Vagy amikor a nőgyógyászom azt mondta, hogy szép a lábam, én meg azóta gondolok rá?

Mindezek mellett van barátom és imádom őt. De miért érzek szerelemhez hasonlót ezekeben az esetekben ilyen könnyen?


2014. febr. 8. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én is ugyanezt érzem. Nem tudom miért, de szívesen beszélgetek veled róla ha szeretnél. :)
2014. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majd írok :)
2014. febr. 8. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!