Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy fiú iránt többet érzek, vagy csak nagyon jó barátnak, akár lelki társnak tartom? 25/L

Figyelt kérdés

Azért nem tudom eldönteni, mert bár egyáltalán nem tartom rondának, de nincsen bennem az a különleges vonzódó érzés, amikor valaki annyira helyes, hogy majd felfalnád.


Már régebb óta ismerem, de most alakult úgy, hogy találkozgatunk kettesben is. Ilyen régebbi ismeretségnél hány randi után kellene azt éreznem a külseje iránt is, hogy vonzó számomra?


Mert belsőleg teljes mértékben az, csak nem tudom, h mennyi ideig érdemes "magamra várnom", hogy felismerjem, működik-e a kémia.


Tippek, tanácsok, tapasztalatok is jól jönnének! :(

Köszönöm! :)



2014. febr. 9. 01:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Felejtsd már el te is ezt a kémiás toposzt. Olyanok vagytok, mint a robotok. Önálló gondolat esetleg?
2014. febr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1#

Miről hadoválsz itt? Hadd tegyem már fel úgy a kérdésem, ahogy nekem tetszik, oké? Kössz!

2014. febr. 9. 01:21
 3/23 anonim ***** válasza:
Rendben. Esetleg gondolkozz el azon, hogy mindaz amit mondasz, másoktól származik. Az, hogy minek kellene lennie milyen kritériumok alapján. Ezek nem a te dolgaid, mégis nagy átéléssel csinálod őket. Hol vagy ebben a történetben TE? Ez a kérdés.
2014. febr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi bajod van. Az, amit mondok nem másoktól származik, hanem a SAJÁT gondolataim és érzelmeim, ami jelenleg éppen történik velem. Még ezentúl is tudnám ragozni a történéseket, de gondolom a kutya sem olvasná végig, ezért leegyszerűsítve azt szeretném megtudni, vagy tanácsot, tapasztalatot olvasni, amit leírtam a kérdésben.


Arról nem tehetek és őszintén szólva nem is nagyon érdekel, hogy Te valamilyen okból kifolyólag nem bírod megérteni a kérdésemet, sőt, értelmes választ sem tudsz rá adni. A többiekét viszont szívesen várom.

2014. febr. 9. 01:29
 5/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy időt szenteltél nekem. Ez a legtöbb, amit az egyik ember a másiknak adhat. Szia
2014. febr. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Arra gondolt a kedves valaszolo, hogy nagyon hollywoodi stilusban irsz az erzelmeidrol, es hogy neki emiatt az a benyomasa tamadt, hogy ezek nem a sajat gondolataid. Csak mindezt kicsit frusztraltan adta elo :)
2014. febr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

hát ja valahogy úgy jól mondja...


szerelem-nem szerelem-barátság

és ha nem lesz szikra akkor mi van?

semmi boldogan éltek

akivel meg megvan a szikra meg hasonlók azzal meg csak rövid ideig,ennyit erről

de persze ez sem feltétlen igaz

ha nem lesz semmi akkor buktál egy barátot,nem gond

2014. febr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem értem, hogy mi a baj a megfogalmazásommal. Ezek az én érzéseim és eléggé foglalkoztatnak ahhoz, hogy feltegyem (feltettem) itt kérdésként. No mindegy, valószínű ez egy olyan dolog, amire csak az tudna értelmes választ adni, aki volt már hasonló cipőben.
2014. febr. 9. 01:42
 9/23 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem érdekeltek a külsőségek, és nem akartam senkit felfalni, csak mert jól néz ki...

Az emberi értékeket szoktam nézni, a hozzám - és másokhoz - való viszonyulását, az alapján alakul ki bennem vonzódás (persze a külső is fontos, kb. annyira, hogy ne taszítson).

A saját érzéseiddel viszont tényleg neked kellene tisztában lenned... vagy vonzódsz hozzá, vagy nem. Ezt senki nem tudja eldönteni rajtad kívül.

2014. febr. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítok egy kicsit...


Van most két srác. Az egyik az, akiről a kérdésben írok. A belső értékei miatt odavagyok érte, utoljára gimiben volt ilyen nagyon jó fiúbarátom, és nagyon ritka az ilyen, hogy fiúval ilyen jól eltudjak beszélgetni, nevetgélni és kölcsönös teljesen a szimpátiánk egymás iránt. Most elkezdtünk randizni is, illetve még most lesz a 2. alkalom. Viszont azért nem tudom, hogy "mi van", mert a külseje viszont nem annyira fog meg. Nem csúnya, csak fura lenne elképzelnem pl. hogy csókolózzunk, stb.


És jelenleg van egy másik fiú is, akit még nem igazán ismerek, randiztunk idáig 2x, és pont fordítva van... a külseje miatt érte is odavagyok :( és vele elbírnék képzelni mindenféle testi kontaktust, illetve csók az már volt is és még soha senki nem csókolt ilyen jól. Viszont kezd úgy tűnni ahogy ismerkedünk, hogy beszélgetésileg vele nem jövök annyira jól ki.


Értitek már? :(

2014. febr. 9. 01:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!