Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség egyszerre több lánnyal is ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elegem lett, hogy egyesével teszem és jó eséllyel nem fordul komolyra a dolog, ezért most egyszerre 3 lánnyal ismerkedek, hogy nagyobb esélyem legyen. Szemét dolog ez?
2014. febr. 9. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemét dehogyis.Hisz ők is valószínűleg több emberrel ismerkednek.Amíg nem fordul komolyra,addig nyugodtan.
2014. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 manitu88 válasza:
szerintem is, a nagy számok törvénye alapján egy össze fog jönni:) na és akkor kell a többit leépíteni. ha nem teszed onnantól lesz szemétség a dolog:)
2014. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amíg egyik se komoly, nem baj
2014. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem ilyen típus vagyok, nekem nem menne, de nem Te lennél az első és az utolsó ember, aki ilyet csinál.


Viszont úgy tisztességes, hogy ha akár az egyikkel komolyabbra fordul a dolog, a másik kettővel azonnal szakítasz.

2014. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem tisztességes . De ez csak az én véleményem .
2014. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond ezzel, csak ne verd át egyiket sem.
2014. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én lány vagyok és én is rájöttem hogy nem csak nekem irkál olyanokat .. És nekem elég rosszul esett !! Beszélhetsz más lányokkal persze de ha komolyan akarsz valakitől valamit akkor csak vele foglalkozz !! Én sem beszéltem utána az illetővel mert utána kérte hogy bocsássak meg .. Szerintem akkor kellett volna gondolkoznia !!
2014. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!