Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (CSAK! ) Aki nézi a Való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(CSAK! ) Aki nézi a Való világot! Miért jön be mindenkinek Zsófi?

Figyelt kérdés

Borzasztó, hogy nem tud két értelmes mondatot elmondani, egyfolytában vihog mindenen...és mégis ő tetszik mindenkivel jellemre a legjobban.


(Aki csak azért jön ide, hogy kifejtse, hogy mindenki retardált, aki bent van és mindenki retardált aki nézi...Az spóroljon időt magának és ne írjon)


2014. febr. 9. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is szép lány:D

Gondolom lány vagy nem?

2014. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Dorka jobban bejön.
2014. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

butácskának tartják, naiv kis lib*ának.

mindenki jól kijön vele, mert sok gondot nem tud okozni.


de mivel nem egy észlény, pontosan ezért le is nézik őt.


szóval nem hinném hogy annyira bejönne mindenkinek zsófi, max a külseje miatt.

2014. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Külsőleg oké amúgy, nincs vele gond. De tényleg nagyon butácska és az ilyen nővel legtöbbször mindenki jól kitud jönni.

Bár nekem ez a fajta jellem nem jön be mert folyton csak magyarázni kell nekik. Persze ismerek ilyen butácska lányt aki csak tetteti de teljesen értelmes szóval igazából nem tudni hogy most megjátssza-e magát vagy tényleg miniatűr az agya.

2014. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. És ? Ja persze, aki lány és rosszat mond egy másik lányról az biztosan féltékeny , hát persze. Egyébként se a külsejére tettem megjegyzést, hanem a belsejére.


De igen, az új srác is rá nyomul, pedig annak azért van egy kis sütnivalója...Beszélgetés köztük:

- Srác: bla bla bla

-Zsófi: hihihih de duuurva

-Srác: bla bla bla

Zsófi: Hihihihi úúú háát ez kemény hihihi


jesszus :D

2014. febr. 9. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Jó az alakja, nagy a melle.

2. Helyes az arca.

3. Butuska, és jókedvű, könnyű megnevettetni, kedves.


Ezek rövid távon kb az összes férfinak bejönnek (kivéve a "butuska")...Hosszútávon biztos vagyok benne, hogy intelligens férfinek nem lenne elég egy ilyen buta lány...már ha tényleg olyan buta,mint mutatja magát.L

2014. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!