Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk majd? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk majd? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, már régebben ismerjük egymást, osztálytársam, egy kevés ideje de semmi sincs köztünk (még :D)

Kettesben leszünk 2-3 órát, de nem mint randi, hanem csak úgy jött össze. Ez mindegy.

Mit csináljunk, és hogyan viselkedjek vele majd? Érintsem meg? Ha igen, hol és hogyan? Filmet nézzünk? Ha igen, milyet?



2014. febr. 9. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne vigyem én el helyetted?: D
2014. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon gyerek vagy meg!Legy onmagad es ne eroltes semmit!A helyzet diktal!
2014. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bánj vele úgy, mint egy emberrel. Nem hercegnő, szóval ne légy a szolgája. Viszont nem is az egyik haver, akivel trágár vicceken röhöghetsz, vagy lökdösődhetsz.

Hozd a normál formád. Kérdezd meg, hogy mihez lenne kedve. Ha nincs konkrét válasz, legyen pár ötleted. A film kezdetnek jó, de lehet csak simán beszélgetni, vagy társasozni, kártyázni is. Tényleg bármi jó, ami nem túl idegen tőled.

Megérinteni.... necces. Van, aki nem szereti, ha az első kettesben töltött órákban már taperolod. Ha szeretnél hozzá érni, ne egyértelműen szexuális jelleggel tedd. Szakállas trükk: vegyél a kezedbe valami szöszt. Utána nézz a lány egyik hajtincsére az arca mellett, majd nyögd ki, hogy "bocs, valami van a hajadban", és már nyúlj is oda. Aztán véletlenül ne csak a hajtincset fogd meg, hanem simítsd meg az arcát is. Ha villogó szemekkel néz rád, és hátra is lép előled, akkor veszett ügy. Ha pironkodva megköszöni, az jó jel.

Ja, a mozdulat végén mutasd meg neki, mi volt a "hajában", így egyértelmű, hogy nem csak egy kis taperászás volt a célod. :)

Ez csak egy tipp, és még egy szégyenlős kamasznak is beválik. :) Sok sikert!

2014. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg a 3. választ.

A szakállas trükköt valószínűleg meg fogom csinálni. Csak nehogy ismerje. :D

Én egy filmet is szeretnék nézni, meg beszélgetni is. Majd megkérdezem, hogy ő szeretne-e nézni. Ha igen, milyen filmet nézzünk?

2014. febr. 9. 16:46
 5/6 anonim válasza:
Az amit Tamara (3) mondott az telyesen helyes! de ha azt akarja h te valassz filmet akkor horrort valassz, nem baj ha felsz a horror filmektol az se baj mert akkor van lehetoseged diszkreten megfogni a kezet foleh ha o is fel.... Tapasztalatbol mondom..
2014. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Az amit Tamara (3) mondott az telyesen helyes! de ha azt akarja h te valassz filmet akkor horrort valassz, nem baj ha felsz a horror filmektol az se baj mert akkor van lehetoseged diszkreten megfogni a kezet foleh ha o is fel.... Tapasztalatbol mondom.."


Jó ötlet, de lehet, hogy nem szereti a horrort. De majd megkérdezem tőle. Ha szereti, melyik filmet ajánlod? Ne valami véres legyen, inkább pszichothriller. Mert a véreset én nem szeretem. :D

2014. febr. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!