Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú hajú férfiak! Válaszoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hajú férfiak! Válaszolnátak?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú a hajad? Milyen színű? Mennyire érzed előnynek/hátránynak ismerkedéskor? Beszóltak már miatta?

2014. febr. 9. 17:14
 1/8 PetraSimsFan ***** válasza:
82%
én lány vagyok, de nekem nagyon tetszenek a hosszú hajú fiúk, főleg ha fekete, de beszólhatnak miatta, hogy túl lányos... stb.
2014. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

ex hosszú hajúként mondom, hogy az emberek nagy rész még a mai napig olyan tudatlan, hogy a férfi hosszú hajat a homoszexualitással párosítja, holott (fun fact) a rövid haj alig 150 éve lett divat. kaptam hideget-meleget, pedig nem vagyok az utóbbi, a lányok kiröhögtek, persze nem szemtől szembe, ahhoz merészség kellett volna, a fiúk (lásd a v-nyakú, csőgatyás, szopott gombóc fejű lények) dettó, de én a létező legmagasabb helyről szartam le, volt barátnőm nem is egy. ennyit a rinya részről.

mindig megtartottam egy vállig érő szinten, hogy az összes tincset be tudjam fogni lófarokba. amúgy szőkés barna volt, azaz még mindig az, csak már rövidebb, a végét mindig levágtam, hogy elkerüljem a töredezéseket. senki se mondhatta, hogy egy zsíros csomó volt, heti kétszer mostam és mindig egyenesre volt fésülve. vasalva soha nem volt, de sajnos az új munkahely megkövetelte a rövid sérót, ez van, de amint lesz alkalmam visszanövesztem.

2014. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is csak volt hosszú hajam. kb váliig ért. Azt tudni kell, hogy nekem születésem óta a mai napig borzalmasan erős hajam van, konkrétan drót jellegű. Ebből kifolyólag iszonyatosan kezelhetetlen volt a hajam. Buli előtt néha kivasaltam, de nem lett belőle rendszer, mert magamnak nem tudtam megcsinálni. Igazából én szerettem, volt egyfajta feelingje. Végül aztán a genetika kib@.szott velem és elkezdtem kopaszodni. Akkor leborotváltam az egész fejemet. Utána napokig nézegettem magam a tükörben, hogy basszus! Ki ez a fickó? Ez én lennék? Furcsa volt, de már megbarátkoztam a rövid hajjal. Jó volt, de nem hiszem, hogy valaha is visszanövesztem.

23/F

2014. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. vállig ér most, de volt hosszabb is.

Nagyon sötét barna, majdnem fekete, a tarkómnál szinte már fekete és onnét "világosodik" ki, alapból ilyen.:)

Mikor hosszabb volt nem akartál elhinni, hogy nem vasalom, mert alapból olyan egyenes... xd

Hát mivel még úgy nem ismerkedtem fogalmam nincs:DD De persze szólnak be, pl. a már említett b_uzizás cigányok részéről mondjuk megtörtént, meg még biztos voltak, de hát ki nem szarja le.:D

19/f

2014. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a hosszú haj nagyon szép, olyan királyi megjelenésűvé teszi a viselőjét. Nem is értem, hogy miért szólnak be emiatt, egyáltalán nem b*zis, sőt, inkább fejedelmi. Nekem is a hosszú hajú férfiak a gyengém, bár nekem a vállig érő haj még annyira nem esik bele a hosszú kategóriába.
2014. febr. 9. 20:40
 6/8 anonim válasza:
100%
Én már nagyon fiatalon eldöntöttem, hogy megnövesztem a hajam. Nem divatból vagy zenei beállítottság miatt, egyszerűen úgy gondoltam, hogy kezelhetőbb lesz a sörény mivel ISZONYATOSAN göndör. És tényleg..... meg fésülöm, össze fogom és tadaaaa semmi gond nincs vele. Ismerkedésnél meg kimondottan előnyös. A lányoknak nagyon tetszenek a göndör fürtjeim. :D
2017. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Jelenleg derékig ér és őzbarna. A csajok imádják , de már szóltak be miatta. Viszont, mert egy hülye beszólt, nem fogom levágni. Volt már hosszabb is, de mivel extradús, kicsit visszavágattam belőle. Épp most növesztem újra.
2017. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért lenne igénytelen valaki mert fiú srác pasi férfi létére fél hosszú hosszú a haja én mindig legalább heti egyszer kétszer hajat mosok kit érdekel a divat a divat a hülyéknek való amúgy meg engem mindig piszkáltak a hajam miatt mikor rövid hajam volt fru frum volt akkor abba kötöttek bele mikor rövid hajam volt fru fru nélkül mert épp le volt vágva akkor abba kötöttek bele 2007 tavaszán megnövesztettem a hajam félhosszúra hosszúra egyenes vállig érő dús hajam van volt már hát közepig érő is 2008-2009-es tanévben 3-dik gimis koromban tehát az általános iskolában meg a gimiben megállás nélkül osztálytársaim az évfolyamtársaim illetve más osztályokból való kötekedő bunkó nagypofájú emberek meg a bunkó szüleim is minden egyes áldott nap szóvá teszik a nagyanyámról nem is beszélve sose értetem miért piszkálnak csöndes vissza huzockodó srác vagyok mindig piszkáltak rohadtul idegesített de nem vágattam le a hajam mert én így érzem jól magam a bőrömben minden zenét meghallgatok de a legközelebb a rock és metál zene áll legközelebb hozzám az istenért sem vágatnám le rövidre a hajam amúgy meg mindenki sokkal jobban néz ki fél hosszú hajjal hosszú hajjal raszta hajjal csikófarokba összekötött hajjal frufruval hátra fésült hajjal mint kopasz pár mm-es hajjal rövid zselézett tüsi hajjal.Remélem nem vágattad le a hajad vagy ha igen növeszd vissza aki meg bunkóskodik nagyképűsködik annak nyugodtan húzz be neki üss állj ki magadért ne tűrd nem szabad hagyni egy lány aki meg nem fogadja el a hajad azt szard le nagy ívben.26/f metalhead Most vállig érő dús hajam van de valamikor félhosszúra vágatom le.
2018. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!