Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet színes kötelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet színes kötelet venni Pesten? Olyat, ami jó bondagehoz.

Figyelt kérdés

Szexshopon kívül, mert ott is csak pirosat, feketét és fehéret találtam. Meg ott drágább is "kicsit"... Esetleg színes ragasztószalagot?:) És olyan hely lenne jó, ahol 1 darabot is lehet venni...

Előre is köszi a válaszokat.


2009. dec. 7. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod a pirossal, fehérrel meg feketével, ha szabad tudni? x) Egyébként nem csak ilyeneket lehet kapni, kék jutott eszembe hirtelen, de biztos vannak még másféle színűek is. Nézelődj más szexboltok honlapján, valahol csak találsz Neked tetszőt.


A pénzt pedig szerintem ne sajnáld rá, egy jó minőségű kötél legalább nagyon sokáig nem megy tönkre, és ami sokkal fontosabb: a bondage-hoz való kötél jó minőségű kell, hogy legyen. Puha, jól csomózható, de könnyen kioldható, ne vágja vagy dörzsölje ki a bőrt, ne csússzon... Szerintem megéri olyat venni, ami direkt erre a célra készült.


Nem javaslom a ragasztószalagot, kényelmetlen, gyűrődik, vág, és sok vele a macera. Ha semmiképp nem akarsz rendes kötélre költeni, akkor használjatok nyakkendőt, annak az egyetlen hibája, hogy elég rövid, de alapvetően elég jól megfelel a célra. :)


Jó szórakozást!


L/22

2009. dec. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!