Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is szakitottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is szakitottatok lánnyal hasonló helyzetben? Hogy zajlott?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, sok csalódáson estem túl és most nincs nagyon szükségem kapcsolatra csak szexre. Alakulóban vagyok egy lánnyal és félek nagyon beleéli magát. Nem akarom, hogy nagyon csalódjon majd. Tudom nagyon szemét vagyok hát de ezt tette velem a társadalom. A kérdésem viszont arra vonatkozik, hogy aki volt hasonló helyzetben és dobta a lányt az hogy zajlott? Nagyon kibukott? Milyen szöveget adtatok be?
2014. febr. 9. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tee! Ne vágd át. Ha csak "azt" akarsz tőle, hát akkor közöld még az elején.
2014. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

tudod az ilyet h intéz egy normális ember? nem játszik,előadva a hős szerelmest, hanem elmondja az igazat.avagy,h kapcsolatot nem szertne,de szex lehetne. ha akarja belemegy,ha nem nem. vannak lányok akik vevők az ilyenre, és legalább nem vágsz át egy olyat,aki többet érez irántad.és igen am, csalódni fog nagyot.

ezt tette veled a társadalom...sz@r kifogás.

2014. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
legalább annyira legyél már férfi hogy közlöd vele mit szeretnél...de szánalmas..-.-
2014. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Szánalmas vagy!

Közöld Vele,aztán majd meglátod mit lép.

2014. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
de a legtöbb csaj egy nap alatt szerelmes lesz és így persze hogy nem kell komolyra nem szabad rögtön ítélkezni nem tudhatjátok milyen a szitu mindennkinek van vaj a füle mögött
2014. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moszuke ***** válasza:
100%

figyelitek hogyan hárítja a felelősséget magáról a kis puhapö<s?


"jajj hát ezt tette velem a társdalom"

köpj fel a magasba és állj alá barátom:)

ha félsz, gyenge vagy akkor legalább valld be, hogy szar-húgy alak vagy. itt kezdődik a férfi

2014. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak őszintén - közöld vele, hogy nem akarsz kapcsolatot, vagy keress olyat, akinek te is csak szexre kellesz. Ha a mostani lány komolyan gondolja, és te totál megbántod, ő is megutálja a pasikat, és olyan szemét lesz, mint te.

Ha mindenki, akit valaha megbántottak, így gondolkodna, mint te, nagyon rossz lenne ez a világ.

2014. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mert minden lány egy szent mi? :D egyik fél se jobb a másiknál ne legyetek képmutatóak
2014. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!