Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szemelyes tárgyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szemelyes tárgyat adhatnék egy lánynak?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy nem venni neki valamit..hanem valami ami az enyem..ő adott egy tangát. Én azér alsógatyát nem szeretnék.
2014. febr. 9. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne? Elég vicces lenne, kinyitja az ajándékos dobozt és ott a bokszered xD
2014. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem ilyen konkretan kimondva egy ajandek amit dobozba teszunk vagy ilyenek..
2014. febr. 9. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:
póló, pulcsi?:) Én szeretem érezni a barátom parfümét rajta :)
2014. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na ja!A boxered!Ez jó ötlet!Ha kimosta, akkor meg kérd vissza!!!
2014. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne tárgyat adj, azt bárki tud.Emléket. Olyan emléket amit agg korában sem felejt el, és amitől megmosolyogtatod a napját, ha csak eszébe jut.
2014. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 WheneverYouWant ***** válasza:
ha van nyakláncod vagy karkötőd... amit ő is hordhatna...esetleg tudod hogy tetszik neki.
2014. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A bal herédet. Így legalább a jobb megmarad.
2014. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 WheneverYouWant ***** válasza:
Meg a lányok szeretnek éjszakára hosszú pólókban aludni így az sem rossz ötlet... gondolom nagyobb méretet hordasz mint ő
2014. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszomom ezem jo otletek:)
2014. febr. 9. 17:50
 10/12 Moszuke ***** válasza:

én pólót adtam, befogta pizsomának és 1 zoknit loptam véletlen "cserébe" amiről kiderült, hogy a kedvence volt..:DD 1 fehér bokazokni:)

a zoknit egyszer hazainduláskor eltettem véletlen és itthon láttam, hogy nem az enyim:D


amúgy "személyes" dolgok még a gyermekkori fotók amikről sosem tudsz másikat csinálni és mivel limitált ezért értékes.

2014. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!